PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664743}
7,0 167
ocen
7,0 10 1 167
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
powrót do forum gry Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Niepotrzebnie dodali limit czasowy na każdy dzień, przez to człowiek musi się śpieszyć, kombinować by jak najwięcej zrobić s ciągu całego dnia. Przez taką głupotę wiele osób nie wykona wielu zadań pobocznych, i nie zdobędzie ciekawych przedmiotów. Zacząłem grać w piątek, w wersję na PC, i mi zostały jedynie 3 dni, w grze, sporo zadań mam jeszcze do wykonania i obawiam się że wszystkich nie wykonam, a jak każdą jedną część "Final Fantasy" Chciałbym FFXIII LS ukończyć na 100%, heh mam nadzieję żę jakoś się wyrobię z czasem.

D3Mania

Z tego co wiem wykonanie wszystkiego z powodu limitu czasowego to naprawdę ogromne i mało możliwe do wykonania zadanie :<
Trzeba się skupić tylko na wątku fabularnym.

ocenił(a) grę na 6
Asvers

No właśnie teraz zmieniłem swoje zdanie, gdy zakładałem ten temat miałem 12 godzin gry i 3 dni w grze do końca czasu. Teraz mam 32 godziny Gry i nadal 3 dni do końca, wczoraj grałem 10 godzin i nawet jednego dnia nie dobiłem do końca :). W Luxerionie mam 100% wykonach zadań, w Yusnaan zostały mi 2, a w Wildlandsie mam wykonanych 13 zadań. Póki co skupiam się tylko na zadaniach pobocznych, da si.ę wszystkie wykonać, tylko trzeba na to poświęcić naprawdę dużo czasu, bo co chwilę trzeba biegać cały szmat drogi na jakichś lepszych moobów by nabić EP, żeby zatrzymywać czas, no ale jeżeli komuś zależy by przejść Finala na 100%, to da radę.
Jeszcze zostało mi dużo do zrobienia, ale muszę ukończyć go na 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones