Mafia: The City of Lost Heaven

2002
8,9 19 333
oceny społeczności
8,9 10 1 19333
1 376
chce zagrać

Tommy Angelo był zwykłym taksówkarzem. Przeznaczenie sprawiło, że stał się człowiekiem mafii, znienawidzony przez wrogów i zdecydowany, aby w każdej sytuacji postawić na swoim. Przeżyj gangsterską przygodę, wspinając się po drabinie mafijnej hierarchii. Wkrocz do półświatka Ameryki lat 30. XX wieku i przeżyj intrygującą historię zbrodni, miłości oraz zdrady.

opis dystrybutora gry

Lost Heaven, rok 1930. W Stanach Zjednoczonych szaleje Wielki Kryzys. Taksówkarz Tommy Angelo należy do szczęściarzy, którzy mają pracę. Pewnego wieczora robi sobie przerwę na papierosa. Nagle pojawiają się Paulie i Sam pracujący dla dona Salieriego. Gangsterzy zmuszają go, by pomógł im zgubić pościg. Po wszystkim dziękują mu i dają sporą sumę pieniędzy. Następnego dnia Tommy zostaje napadnięty przez ludzi, którzy nocą gonili Pauliego i Sama. Udaje mu się uciec i schronić w barze Salieriego. Don proponuje mu wstąpienie do organizacji. Angelo zgadza się i rozpoczyna nowe życie.

Melvin_Purvis
opis użytkownika

Kiedyś Tommy Angelo trzymał się z dala od mafii. Nie mógł już tego robić, odkąd pomógł dwóm zaufanym ludziom lokalnego dona w ucieczce przed członkami konkurencyjnej organizacji. W myśl zasady, że Don Salieri nigdy nie zapomina o ludziach, którzy mu pomogli, Tommy może liczyć na pomoc swoich nowych przyjaciół, gdy ucieka przed chcącymi go zabić przestępcami. Angelo nie jest już na ulicach Lost Heaven anonimowym człowiekiem, więc wstępuje do mafii, gdyż to jedyny sposób na uniknięcie śmierci.

Evangarden
opis użytkownika