PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767556}
8,5 7 599
ocen
8,5 10 1 7599
Marvel's Spider Man
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man

Gameplay z E3 wygląda dość obiecująco. System walki będzie całkiem fajny z tego co zaobserwowałem. Latanie Spajdim po mieście na pewno sprawi mi frajdę. Poczekamy, zobaczymy.

CZornySyn

Pod wieloma względami niemal identyczna jak Batman Arkham City, czyli najlepsza gra z serii o nietoperzu. A to świetnie, bo Rocksteady ostatnio się zatraciło z dość nietrafionymi pomysłami. Tylko co w takim razie zrobi Sucker Punch? Dwie gry o superbohaterach to chyba za dużo. Swoją drogą mijają dwa lata, a tu nawet nie ma zapowiedzi. Coś dużego.

CZornySyn

Przecież system walki jest zerżnięty z Batmanów i sami twórcy nie kryją się z tym.

ocenił(a) grę na 10
STAMiNA

Owszem, ale jak kopiować to od najlepszych :D Jednak na gameplayu z E3 widać, że Insomniac dodał też coś od siebie. W Batmanie nie było tak dużo interaktywnych przedmiotów do ataków kontekstowych. No i żonglerka zbirami w powietrzu :3 Na finezyjny styl walki pajączka patrzy mi się o wiele przyjemniej niż na "brutalną siłę" w Batmanie :D

Mariox2x

A ja mam odwrotnie. Bardziej lubię Gacka. :p

Ten nowy Spiderman... zagram. Zobaczymy oc to jest warte. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones