PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767556}
8,5 7 599
ocen
8,5 10 1 7599
Marvel's Spider Man
powrót do forum gry Marvel's Spider-Man

Szkoda, szkoda, szkoda.....Chociaż z drugiej strony, gra wygląda świetnie ale będzie taka 6/10, tak jak w przypadku The Amazing Spider-man 1 i 2. Ciekawe jak gry o człowieku-pająku, mają mieć jakąś rewolucję, tak jak gry o Batmanie...skoro ktoś postanawia wydać grę tylko na PS4 :P No cóż walić ich, nie chcą zadowolić wszystkich graczy, to kasę przeznaczoną na tą grę, ode mnie nie dostaną :V

TheDrolix

Podobno właśnie ta ma być najlepsza :D i ma byc taką rewolucją.

I w sumie dobrze że dają to tylko na Ps4 bo jest mało produkcji (ekskluzywnych) na PS4 które są dobrymi grami.

LordVader345

Untill Dawn, seria uncharted, little big planet, dużo małych (dobrych) gierek, Taki Xbox One, jakoś hitów nie dostaję a exclusivy na PC, to gry gdzie się tylko myszką klika. Samo pojęcie "exclusive" jest bezsensu, obecnie platformy do gier, to ps4, xbo i PC i tego powinni się trzymać a nie wymyślać, że ten ma, a ten się nie liczy. To jest takie durne zachęcanie innych, do wyboru PS4. Pewnie w końcu wszyscy kupimy PS4, bo nie będzie w co grać (chodzi o hity itp.) Wracając do tematu "exclusive" to jest na serio głupie, każda firma pokazała co swoja konsola potrafi i ludzie wybierali co im bardziej pasuję, no niektórzy po prostu biorą popularniejszą :P Ten powinien wybrać to bo mu się ten pad bardziej podoba, ten to bo to ma lepszą grafę itp. a nie bo tutaj jest tryliard fajnych gier :P Dziś Spider-man, a jutro ktoś postanowi zrobić takie Gta Only for PS4 :V

ocenił(a) grę na 8
TheDrolix

Główny problem w przypadku Spider-mana jest taki, że prawa do niego posiada Sony, do którego należy PlayStation, więc siłą rzeczy nie było opcji, aby najnowsza gierka z Peterem Parkerem w roli głównej trafiła również na Xboxa czy PC.

ocenił(a) grę na 10
TheDrolix

I co? 6/10?

eragonmark

O jezu jakie głupoty kiedyś pisałem, no ale ciągle się człowiek zmienia. Nie wiem czy jest 6/10, mam nadzieje że będę mógł się przekonać jeszcze w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones