PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607024}
8,2 13 756
ocen
8,2 10 1 13756
Max Payne 2: The Fall of Max Payne
powrót do forum gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Kiedy wydawałoby się, że Max, facet po przejściach, w swoim trudnym życiu spotyka kogoś, na kim mu zależy, to wszystko szlag trafia. Ginie Woden, jeden z lojalnych wobec niego ludzi, starszy człowiek chorujący na raka oraz Mona...

Naprawdę, po tym co zrobił Władymir, chciałem go wypatroszyć i miałem cholerną satysfakcję, po tym jak został unicestwiony. Gdy przestają świstać kule, Max podchodzi do ciała Mony. Historia znowu zatoczyła koło. Pomścił śmierć bliskiej mu osoby. Ale tym razem zemsta nie przyniosła satysfakcji, został tylko ból i cierpienie. Czy Max nie zasłużył na odrobinę szczęścia w tym swoim życiu. Rzadko mi się to zdarza, zwłaszcza podczas gier ale naprawdę było mi przykro z tego, co spotkało Maxa. Ta historia naprawdę poruszyła mnie. Wielki plus dla Sama Lake'a.

ocenił(a) grę na 9
Mitch90

Zgadzam się co do joty. Druga część pod względem fabularnym lepsza od oryginału. Zmiana klimatu daje we znaki, ale nie przeszkadza, po prostu w części pierwszej miasto odgrywało ważną rolę, tutaj bardziej skupiamy się na psychice bohatera. Wielkie zakończenie. Szkoda że powstała trójka, która zepsuła cały koncept obolałego Maxa, dla którego świat przestał mieć znaczenie.

ocenił(a) grę na 10
Mitch90

Mona przezyla, o ile grales na najwyzszym poziomie trudnosci ;)

ocenił(a) grę na 10
Qjaf

Tak, tylko nie jest to zakończenie kanoniczne.

ocenił(a) grę na 10
sajgon87

A szkoda:)

ocenił(a) grę na 10
sajgon87

A byłby to dobry punkt odniesienia gdyby powstała 4,może wtedy Max otrzymałby trochę szczęścia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones