PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720920}
6,3 767
ocen
6,3 10 1 767
Might & Magic: Heroes VII
powrót do forum gry Might & Magic: Heroes VII

Pod względem fabuły, rozgrywki i muzyki.

Póki co zapowiada się ciekawie.

ocenił(a) grę na 6
mich145

no właśnie oby chociaż dorównała V a na razie zapowiada się właśnie na gorszą niż VI

mich145

dokładnie w 5 miasto(królestwo) danej frakcji było zajebiste ale jak już wiadomo w 7 miasto będzie takie jak w 6 więc jednym słowem chujowe...

mich145

Najgorsze są błędy nwm czy tylko ja mam ale w 30 min ze 3 znalazłem przyadkiem

ocenił(a) grę na 6
Krzychu_Grabka

Mi w ogóle gra nie odpaliła, czekam na jakiś patch czy cuś.

mich145

Mi wyskakuje brak odpowiedzi i po około 5 min włącza się

ocenił(a) grę na 3
mich145

Nie, ta część w żadnym razie nie dorównuje świetnej Piątce. Szóstka była beznadziejna, wszystko tam pozmieniali grało się długo i nudno, dlatego żywiłem spore nadzieje w związku z tą premierą. Gra wyglądała jak mix 3 z 5 co mogłoby być akurat plusem. Niestety, kompletna porażka. Cała gra sprawia wrażenie jakby była robiona "na odwal", minimalnie, byle szybko. Pseudo animacje, dialogi polegające jedynie na pokazaniu ikonek bohaterów i tekstu. Żenujące efekty czarów, marne ikonki. Wszystko takie mało czytelne, jednostki zlewają się z otoczeniem, są mało wyraziste. Jednym słowem grafika w V mimo, że bardziej prosta i prymitywna była dużo lepsza.
Rozgrywka jest nudna, muzyka fatalna. Źle że zrezygnowano częściowo z systemu kolejkowego znanego z V, chodzi głównie o bohatera i efekt morale. Słabo, odniechciewa się po prostu przechodzenia gry.

ocenił(a) grę na 10
mich145

Dziś odpaliłem po raz pierwszy i jak na razie zapowiada się na lepszą do kiepskiej, bardzo kiepskiej VI.

ocenił(a) grę na 10
kryslav

*lepszą od

ocenił(a) grę na 6
kryslav

Mi tam wywala błąd przy próbie włączenia :)

ocenił(a) grę na 10
mich145

Opisz ten błąd. Co jest napisane?

ocenił(a) grę na 6
kryslav

aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b

Format powinien pomoc, ale dla jednej gry nie będę go robił ;p

ocenił(a) grę na 10
mich145

Można odinstalować niektóre składniki związane z pakietem Microsoft Visual C++ i ponowne ich zainstalowanie. Ale pewnie już to wiesz, skoro mówisz o formacie.

ocenił(a) grę na 10
mich145

Bo format to najszybciej i najprościej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones