Gra wideo

Nioh - Bloodshed's End

2017
7,8 32
oceny społeczności
7,8 10 1 32
28
chce zagrać
Oblężenie Osaki zakończyło się. Krwawy okres Sengoku zbliża się do końca... Podobnie jak przygoda Williama. W ostatnim... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
wydawca
Sony Interactive Entertainment
deweloper
Team Ninja
Nioh - Koniec rozlewu krwi
Zwiastun PC - Complete Edition
Nioh - Koniec rozlewu krwi
Zwiastun nr 1
Nioh - Koniec rozlewu krwi - Zwiastun PC - Complete Edition "Nioh" w wersji Complete Edition już 7 listopada na PC. Edycja będzie zawierać wszystkie dodatki, które pojawiły na PlayStation 4.
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Oblężenie Osaki zakończyło się. Krwawy okres Sengoku zbliża się do końca... Podobnie jak przygoda Williama. W ostatnim rozszerzeniu fabularnym gry Nioh wracasz do Japonii kilka miesięcy po wydarzeniach z dodatku „Defiant Honour”. Kraj balansuje na krawędzi wojny. U boku nowych sojuszników William musi zmierzyć się ostatnimi siłamiOblężenie Osaki zakończyło się. Krwawy okres Sengoku zbliża się do końca... Podobnie jak przygoda Williama. W ostatnim rozszerzeniu fabularnym gry Nioh wracasz do Japonii kilka miesięcy po wydarzeniach z dodatku „Defiant Honour”. Kraj balansuje na krawędzi wojny. U boku nowych sojuszników William musi zmierzyć się ostatnimi siłami przeciwnymi szogunatowi, którymi dowodzi Yodogimi przygotowująca się do konfrontacji z samym Tokugawą. Czekają na Ciebie nowe misje, potężne bronie i sprzęt oraz dwa duchy opiekuńcze, w tym mityczny Lis o dziewięciu ogonach. Czas raz na zawsze zakończyć rozlew krwi. Doświadczeni samurajowie mogą przenieść się do Otchłani – miejsca w zaświatach, gdzie trwa niekończąca się bitwa, którą przetrwają tylko najsilniejsi wojownicy.

studio
Sony Interactive Entertainment (wydawca) / Team Ninja (deweloper)
inne tytuły

forum gry Nioh - Koniec rozlewu krwi

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.