Gra wideo

Nioh - Dragon of the North

2017
7,4 37
ocen społeczności
7,4 10 1 37
25
chce zagrać
Powróć do nawiedzanej przez yokai Japonii okresu Sengoku i wypraw się do trapionych przez wojnę północnych prowincji. W... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
wydawca
Sony Interactive Entertainment
deweloper
Team Ninja
Nioh - Smok Północy
Zwiastun PC - Complete Edition
Nioh - Smok Północy
Zwiastun nr 1
Nioh - Smok Północy - Zwiastun PC - Complete Edition "Nioh" w wersji Complete Edition już 7 listopada na PC. Edycja będzie zawierać wszystkie dodatki, które pojawiły na PlayStation 4.
Na razie nikt nie dodał obsady i twórców do tej Gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj obsadę i twórców

Powróć do nawiedzanej przez yokai Japonii okresu Sengoku i wypraw się do trapionych przez wojnę północnych prowincji. W rozszerzeniu fabularnym Nioh "Smok północy" William podejmuje swoją szlachetną misję z głównej gry, trafiając do nowego regionu Oshu, gdzie ambitny władca Masamune Date gromadzi w tajemnicy kamienie duszy. NapotkajPowróć do nawiedzanej przez yokai Japonii okresu Sengoku i wypraw się do trapionych przez wojnę północnych prowincji. W rozszerzeniu fabularnym Nioh "Smok północy" William podejmuje swoją szlachetną misję z głównej gry, trafiając do nowego regionu Oshu, gdzie ambitny władca Masamune Date gromadzi w tajemnicy kamienie duszy. Napotkaj budzących postrach przeciwników oraz towarzyszy broni w trzech charakterystycznych etapach i poszerz umiejętności bojowe Williama o nowe, potężne ninjutsu, magię onmyo oraz duchy opiekuńcze. Odkryj legendarne zestawy pancerzy i bronie, w tym wielką katanę odachi.

studio
Sony Interactive Entertainment (wydawca) / Team Ninja (deweloper)
inne tytuły

forum gry Nioh - Smok Północy

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.