PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607022}

Prince of Persia: Zapomniane piaski

Prince of Persia: The Forgotten Sands
6,9 3 327
ocen
6,9 10 1 3327
Prince of Persia: Zapomniane piaski
powrót do forum gry Prince of Persia: Zapomniane piaski

Przeglądałam kolekcję płyt z grami z CD-Action i z ciekawości zainstalowałam Zapomniane Piaski. To było moje pierwsze zetknięcie z księciem. Bardzo mi się podobała ilość wspinania się i skakania po ścianach. Grafika też genialna jak na 2010r. Niestety gry nie ukończyłam. W Obserwatorium kiedy wskoczyłam na złotą wajchę uruchamiającą mechanizm z windą, na której powinna być pochodnia z kołowrotkiem, winda wyjechała, ale bez kołowrotka. W miejscu kołowrotka, na środku tego okręgu widać buchający dym i ogniki, ale nie ma kołowrotka. Próbowałam reinstalować grę. Nic to nie dało. Spróbowałam ją pobrać z Uplay'a do którego był dołączony kod. Myślałam, że błąd był tylko na płycie z CD-Action... niestety. Po zainstalowaniu z Uplay'a pojawia się dokładnie taki sam problem. Nie wiem jak duży fragment gry mnie ominął, ale jestem zawiedziona, bo uważam tę grę za najlepszą z wszystkich w jakie ostatnio grałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones