PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643574}
6,7 624
oceny
6,7 10 1 624
Project CARS
powrót do forum gry Project CARS

Od razu zaznaczę że system jazdy jest bardzo symulacyjny i po prostu trudny w opanowaniu i nie jest dla każdego, sam się męczyłem gdy pierwszy raz jeździłem w Formule C, fajne jest też to że każdy typ samochodu prowadzi się inaczej i czuć że to są inne klasy pojazdów. Online grałem mało, bo nie dość że długie oczekiwanie, to jak już zacząłem to trafiałem na takich pro gości że jak pół okrążenia pojechałem równo z Nimi to było dobrze XD Tak jak wspomniałem najwięcej grałem w karierę i do Niej mam najwięcej zastrzeżeń, z jednej strony jest przepełniona danymi, mamy dużo wyborów jak potoczyć Nasz karierę, jest dużo wyścigów, ale trochę MI brak w tym jakiejś fabuły, tak jak to było w Grid: Autosport, przez co w ostatnich sezonach kariera już trochę zaczyna nużyć. Na duży plus różnorodność tras jak i pojazdów które wyglądają świetnie, efekty pogodowe też na plus, bo jak pada to serio trudniej się jeździ niż gdy jest sucho.
Bardzo dobra gra, brakuje tylko jakiejś ciekawej fabuły która sprawiłaby że koniec kariery to już nie były monotonne wyścigi, tylko jakoś to urozmaiciła.
A no i czasem zdarzały się mniejsze bugi, ale były do przeżycia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones