PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611665}
8,0 2 581
ocen
8,0 10 1 2581
Race Driver: GRID
powrót do forum gry Race Driver: GRID

Dobra to może ona była lata temu. Teraz lepiej zainwestować w Dirt 3 i się nie wkurzać.

pchelus

Mam do Ciebie pytanie,może mi pomożesz... czy na PC jest jakiś symulator typu Gran Turismo czy Forza ? chodzi mi o bardzo dobry model jazdy i mnóstwo samochodów czyli to co cechuje własnie te dwie gry :)

ocenił(a) grę na 7
waqo1986

Myślę, że istniejących w tej chwili najbliższe tym klimatom jest NFS Shift i Shift 2. Jasne, fizyka momentami dziwna, samochód nieco zbyt się ślizga, ale "ciężar" prowadzenia jest miażdżąco lepszy względem mocno arkadowego GRIDa. Oczywiście ani SHIFT, ani nawet lepsi konsolowi dominanci nie mają szans z prawdziwymi symulatorami, ale to dobre tytuły do wkręcenia się. I nie zwracaj uwagi na płacz dzieciaków nt. Shifta, bo jest on niczym nie uzasadniony (no, może poza ich brakiem umiejętności i wynikającą z tego frustracją). W marcu przyszłego roku (tak, niestety premiera została przesunięta) wychodzi Project CARS, który jest pod każdym względem lepszym Shiftem i zapowiada się cudownie (chyba najbardziej wyczekiwana gra wyścigowa przeze mnie kiedykolwiek :)), a po stronie prawdziwych symulatorów, z dobrą oprawą audiowizualną jest Assetto Corsa. Myślę, że jest w czym przebierać, choć fakt, że my PCtowcy jesteśmy w gorszej sytuacji od konsolowców, którzy mają pewniaków w postaci ww. GT i Forzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones