5,7 221
ocen
5,7 10 221
18
chce zagrać
{"type":"film","id":725743,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Sleeping+Dogs%3A+Nightmare+in+North+Point-2012-725743/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Sleeping Dogs: Nightmare in North Point
  • STAMiNA ocenił(a) tę grę na: 5

Chu.owy jest ten dodatek. Jakieś zjawy, bugi. Szedłem do misji w mieście. Po drodze znalazłem świecący miecz wbity w ziemię. Wyjąłem go i pojawił się fikuśny „undead” rodem z Diablo III. Nie mogłem go zabić bo nie miałem naładowanego miernika ch.j wi czego i zaczął mnie gonić. W momencie jak chciałem przejąć motocykl pojawił się jakiś bug i zakleszczyłem się w przestrzeni. LOL Oczywiście musiałem dać się zabić, żeby wczytać poprawny stan gry.

Przejście tego DLC zajęło 1h i 20 minut. ://///////

Ten Saints Rowowy klimat jest nieznośny wręcz. Poza tym non stop tylko walczymy i 2 minuty strzelamy. Najpierw trzeba naładować miernik nie wiem czego bijąc po japie zjawy-pionki i dopiero z naładowanym miernikiem nie wiem czego można atakować głównego undeada. Z nowości jest jeszcze wrzucanie pionków undeadów do portalu celem go zamknięcia. Portal zamknięty to undeady się nie respawnują i można dobić resztę.

Słabo ale, że trochę se powalczyłem to 5/10 a nie 4/10.

• STAMiNA ocenił(a) tę grę na: 5

STAMiNA No i dochodzi jeszcze "finisher" przy okładaniu pionków-duchów.

• STAMiNA Dla mnie lepszy dodatek niż "The year of the snake" ale co kto lubi.

• marcin_lendzion ocenił(a) tę grę na: 6

STAMiNA Szanuje Saints Rowa bardzo i musze sie z tobą niezgodzić nic nie ma tu z saints rowowego klimatu tam jak już pojawiły sie zombie to można było mieć z nich pożytek a do tego był bardzo fajny humor tutaj nic nie ma z tych rzeczy ci nieumarli wyglądają jak jakieś kukły na kiju ruszają rękami a tułw sztywny parodia horroru jakaś nieśmieszna

• marcin_lendzion ocenił(a) tę grę na: 6

marcin_lendzion troche sie zagalopowałem XD niezły dodatek ale mogło być lepiej bardzo krótki

• Bernierdh ocenił(a) tę grę na: 6

STAMiNA Krótki, ale fajny klimat. Mi spodobało się nawalenie duchów drewnianym mieczem, przyjemnie się walczyło. No i wszystko sprawiało fajne wrażenie parodii filmów klasy B (lub nawet C czy D :P) i skojarzyło mi się z genialną misją na wyspie Zodiak.