PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625040}
6,3 1 659
ocen
6,3 10 1 1659
Sniper: Ghost Warrior 2
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 2

Chociaż premiera już za nami, to w sieci próżno szukać recenzji gry. Coś tam mi się udało
znaleźć i większość jest na NIE.

zagranica:
meristation. com - 4.5/10
hardcoregamer. com - 5/10

Polska:
g4mers. pl - 5/10
eurogamer. pl - 5/10
gamezilla. pl - 7/10

Zastanawia mnie ta ocena na GZ, za co, jak pisze to samo, co inni, że bugi, że grafika bee, że
multi kupowate...

ocenił(a) grę na 4
ModyPolok

Tu moge przyznac racje bo z ceną podstawki nie przesadzili ale ta gierka bedzie za jakis czas razem z CD Action dołączona do gazety...

ElTomeko

Tak będzie ale w tedy ta gra będzie się wydawać bardzo nie korzystnie mimo to gra na dzień dzisiejszy ma swoje uroki

ElTomeko

Patrząc na wyniki sprzedaży nie prędko będzie ta gra w gazetkach ponieważ tak jak już mówiliśmy są tacy co ją kochają i tacy którzy lubią i tacy co ją nie lubią i nienawidzą ale sprzedaje się dobrze

ocenił(a) grę na 3
Reager

Grał ktoś w DLC Siberian Strike? Warto, to brać?

Reager

Snajper 1 wyszedł dopiero po 3 latach w gazecie CD-action myślę że trzy lata to dobry okres

ElTomeko

Około trzech lat minęło jak wyszedł SGW 1 w CD-action gdyż niedawno wyszedł. Myślę ze przez ten czas gra na siebie zarobiła wystarczająco w momencie gdy SWG2 wyjdzie w gazecie w tym samym czasie wyjdzie kolejna część przynajmniej mam taką nadzieję

ocenił(a) grę na 4
ModyPolok

Pmiętajcie tylko ze SGW 1 był lepszą grą niz 2 cześc.

ElTomeko

Nie był lepszy był inny a inność to nie znaczy że jest gorszy posiadam obie części i obie lubię co do DLC to warto kupić gdyż ma piękne otoczenie Syberii idziesz sam bez pomocy oczywiście SI jest jeszcze lepiej rozwinięte ale czasami także wychodzą pod lufę jak gęsi mimo to polecam

Sackboy

Eeeeeh.. szkoda gry o dość nietypowym temacie i dużym potencjale. W końcu z silnikiem tak jak wcześniej pisano można było zdziałać dużo więcej. Trochę zmarnowana okazja. Może następna (jeżeli powstanie) będzie lepsza.

gregory818

Z tego co pisali to trójka ma wyjść nie wcześniej niż w 2015 r. Mimo tego nie wyszło tak źle trzeba wsiąść poprawkę że kupili silnik którego poznanie zajmie im trochę czasu proszę pamiętać że SGW1 był na Chromie który już jest i tak mocno wyżyłowany. A z tego co wiem to i UnrealEngine 4 także jest w arsenale CIG może na tamtym wyszło by lepiej zważywszy na to że tamten silnik jest najlepiej kompatybilny z grami tego typu i lepszymi

ModyPolok

No to mają trochę czasu na wypracowanie jakiegoś dobrego rozwiązania. Ostatni Crysis pokazał, że silnik może pokazać sporo ale nie czuję się na siłach wdawać w szczegóły poszczególnych silników. Spodziewałem się jednak, że z nowym silnikiem i pewnie większym budżetem jakoś wzrośnie skokowo. Polacy potrafią zrobić dobrą grę i pokazali to choćby w SGW1. Tak więc czekam z niecierpliwością na efekty. Ogólnie mam też nadzieję, że będzie coraz więcej, coraz lepszych polskich gier.

ModyPolok

No to mają trochę czasu na wypracowanie jakiegoś dobrego rozwiązania. Ostatni Crysis pokazał, że silnik może pokazać sporo ale nie czuję się na siłach wdawać w szczegóły poszczególnych silników. Spodziewałem się jednak, że z nowym silnikiem i pewnie większym budżetem jakoś wzrośnie skokowo. Polacy potrafią zrobić dobrą grę i pokazali to choćby w SGW1. Tak więc czekam z niecierpliwością na efekty. Ogólnie mam też nadzieję, że będzie coraz więcej, coraz lepszych polskich gier.

gregory818

Ja osobiście uważam że by poznać taki silnik jak CRYENGINE potrzeba trochę czasu osobiście uważam że Crysis 3 pokazał co potrafi ale tylko w kwestii grafiki bo inteligencja SI w tej grze to wielka pomyłka stado krów które wychodzi pod strzał czego nie było w snajperze.
Fakt tego że CIG cały czas poprawia snajpera no i na forach szlaja się ich przedstawiciel naprawdę mnie zadu mia.

ModyPolok

Co fakt to fakt. Przeciwnicy w singlu C3 nie byli żadnym wyzwaniem. Temat jednak tyczy się SGW i tu będę stał przy swoim. Wygląd drugiej gry zwyczajnie nie powalał względem pierwszej i to mi się nie podobało. Firmowanie gry takim silnikiem i po jednak ponad dwóch latach do czegoś zobowiązuje. Kwestii przedstawiciela nie będę komentował.

gregory818

To prawda że Grafika nie osiągał wyżyn ale mimo to polepszyła się od pierwszej części. Ja jestem zdania że jeżeli nie poznam " samochodu" do porządku to jeżdżę nim jak najlżej by poznać jego wartości,bolączki, itd tak samo uważam o silniku CE że gdy już go poznają to w tedy będzie można ocenić jakość grafiki na poziomie CRYSIS co najmniej części drugiej.

ModyPolok

Ja również uważam, że studio powinno mieć czas na poznanie silnika. Szkoda jednak fajnego tytułu, który zebrał mocno średnie oceny w dużej mierze przez wygląd. Mogli po cichu ćwiczyć na tych małych budżetówkach, które wydawali z częstotliwością godną wyższej sprawy:D ale to tylko moje zdanie.

gregory818

Jest w tymi jakaś myśl:) Tylko kwestia tego czy mogli by wykorzystywać silnik i logo CryEngine dla małych gier. Znając życie ludzie by poczytali że gra np: Crash wyjdzie na silniku CG i w tedy by se narobili wrogów że takie coś a tu taki silnik. Zniszczyli by im reputacje hejterzy doszczętnie. Ale pomysł dobry kwestia dogadania warunków. Co do Tytułu, to gdzieś w 2015 ma wyjść trzeci snajper, miejmy nadzieję że na tym samym silniku. Z tym że niech zrobią go bardziej otwarty no i z wyczesaną grafiką. Fajnie jak by się dogadali z ludźmi z Cryeaka i zrobili by taki wspólny projekt.

ModyPolok

To byłaby bajka. W sumie przełknąłbym nawet średnią grafikę w grze jeżeli byłoby w niej więcej swobody. Bo tu w sumie jak po sznurku przez całą kampanię. Nie mówię już o swobodzie na miarę Far Cry ale żeby chociaż można się było poskradać i wybrać jedną z kilku pozycji do strzelania. Może i nie najgorsza byłaby opcja ze starego sniper elite gdzie podejście do celu można było zrobić według własnego uznania. A co do wykorzystania silnika w budżetówkach to nie mam pojęcia czy to by przeszło. Rzuciłem tylko luźną myśl.

gregory818

Ale od myśli rodzą się pomysły. To jest dobry pomysł kwestia tylko czy CG może takie coś zrobić.
Fakt że ludzie by marudzili że znów taki silnik i jest nie wykorzystany ale, jasno bym określił że gry na tym silniku będą próbami sił z silnikiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones