PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729979}
6,5 457
ocen
6,5 10 1 457
Sniper: Ghost Warrior 3
powrót do forum gry Sniper: Ghost Warrior 3

https://www.facebook.com/SniperGhostWarrior/videos/vb.103027609734141/9139215153 11409/?type=2&theater

Dlaczego napisałem że jest bardzo ważny? Otóż ! Jedną z cech Snajpera drugiego było brak możliwości podnoszenia broni typu AK itd. teraz według tego filmiku wnieść można iż będzie możliwość strzelania nie tylko z broni snajperskiej, w dodatku pokazują nam bardzo fajny detal w postaci cichego zabójstwa:)

ModyPolok

I to wygląda jak trzeba! ;) To mi przypomina stare dobre czasy Assassin's Creed ;) Cieszę się też, że nie ma jakiegoś kretyńskiego ułątwienia w postaci jakiejś ikonki informującej, ze znaleźliśmy się już wystarczająco blisko skraju półki skalnej i już teraz możemy skakać, by skutecznie spaść na wroga i go zaciukać. Robimy to trochę "na czuja" dzięki czemu zwiększa margines błędu, więc też cała zagrywka jest trudniejsza i bardziej emocjonująca.

gregsava

chciałbym zobaczyć jak w realu skaczesz na czuja:) i jak skaczesz na ikonkę:) A skoro nawiązujesz do Assassin's Creed to przecież na luzaku możesz wystrzelić z długopisu (czy czegoś innego) pajęczynę i skoczyć bez obaw:))))) No nie mogę z tymi spajdermenami w grach. Tak mnie to śmieszy, że bez trudu przechodzę przez każdą ścianę. Żeby pobiegac po suficie w sąsiednim pokoju. Sorry, ale kiedy ktoś wspomina Assassin's Creed to nie mogę zachowac powagi.

ModyPolok

No faktycznie niezły detalik. nawiasem mówiąc - ak jest w realu tak cholernie celną zabawka, że głowa boli. taki numer sprzed wielu lat, ze strzelnicy na zetce: podczas strzelania (nie egzamin, ćwiczenie tylko) okazuje sie, że w jednym AK nie ma muszki:). I co ssię dzieje? prowadzacy ćwiczenie dla zabawy pozwala zrobić muszkę z obłamanej zapałki ustawionej w obu płaszczyznach na oko:) Efekt - gośc strzelający "przez zapałkę" ma drugi wynik na 25 ćwiczących:)) Nie żartuję. No to czekam na AK w sniperze.

czaknoris_III

a tak serio, bo coś po tej siatkarskiej rzeźni mam samobójczy humorek - jak ty te takie detaliki wyatrujesz, to nie pojmuję. Znaczy faktycznie tutaj widac , co widać, co napisałeś. Ale że pamiętasz co w dwójce z wykopalisk było skopane, to jakim cudem? Grasz przez sen nawet czy jak? Mozliwośc uzycia broni niesnajperskiej - bardzo dobra no i kolejny krok w stronę realizm. bo przeciez trudno sosbie wyobrazić prawdziwą sytuację w której snajper nie może uzyć broni która leży u jego stóp, a istnieje taka konieczność.

czaknoris_III

No to tak: W części drugiej były jeszcze jeden element który Trzeba było poprawić , ale nie będę się rozpisywał. Był związany z bronią krótką. Wychwytuje uwielbiam gry osadzone w realiach strzelca wyborowego, lobię strzelać i nawet nieźle mi to idzie (lepiej w realu niż w grach) mimo to pobawić się snajperką na dużą odległość to jest super zabawa, większość ludzi myśli że bierzesz giwerę + luneta i strzela w punkt bo tak jest na celowniku ale im dalej tym większe prawdopodobieństwo że Trafisz ale nie w to co celowałeś. Liczę na to że będzie w SGW3 już lepiej to rozwiązane - Znaczy tak w poprzednich częściach także było to iż brało się pod uwagę wiatr by w coś trafić:) Natomiast jest jeszcze gęstość powietrza, czy pada deszcz, czy śnieg, czy jest sucho, z tego co wiem to ma znaczenie:) - wracając do odp. "jak ty te takie detaliki wyatrujesz" SGW to jedna z niewielu gier która oferują nam zabawę typu FPS ( no niby jest Snajper elite jest niezły ale to jest TPP i tu właśnie traci na realizmie) i po prostu często wracam do tego tytułu bo w zanadrzu nie ma nic innego a że zam już go na tyle to szlajam się po mapkach i szukam czegoś ciekawego:) - Multi był kozacki w SGW2 z wieżami chińskimi - kurde ile ja się napociłem żeby znaleźć gościa który mnie zabijał - lol gdyby nie to że wychwyciłem błysk z jego lunetki to chyba do dziś bym się męczył:( No trzeba wychwytywać takie elementy bo ludzie nie doceniają swoich rzeczy "cudze chwalicie swojego nie znacie" Naprawdę mimo liniowości poprzedniczek bardzo lubiłem ten tytuł" a no Jedynka o wiele mniej niż dwójka:)

ModyPolok

Numer z wychwyceniem błysku lunetki - jak z "Wroga u bram" (nawiasem ten moment żywcem wzięty ze wspomnień samego Zajcewa. Licze, że w trójce nie zabraknie podobnych "numerów" tym bardziej, że to o czym wspominasz : warunki pogodowe a strzał - to zdaje się już zapowiedziano (nie tylko gęstośc powietrza ma znaczenie, choć skoro jesteśmy na Kaukazie, to ogromne, fakt, ale i ciśnienie atmo, przez niektóych z ową gęstością mylone).

czaknoris_III

widzę, ze ja tu prawie cywil jestem, psiakrewka. Ani nie zastrzeliłam nikogo w realu ani, ech... Obiecuję poprawe kiedy tylko sniper 3 wyjdzie;)

ModyPolok

Mogę tylko potwierdzić, że w grze będzie o wiele więcej broni, niż tylko karabiny snajperskie :). Te są dla nas, ma się rozuemić, priorytetem, ale nie zabraknie też innych zabawek, pistoletów, karabinów i nie tylko... A takie urywki z rozgrywki pojawiają się na fanpage'u Snipera 3 częściej, zapraszamy do subskrybowania :).

CIGames_Tomek

Fajnie ale jak to będzie rozwiązane ? Np: no jestem snajperem więc przy d.pie noszę dajmy na to M40A3 Karabin wyborowy, do tego jakiś nożyk:) (typu rambo) , no i broń krótka typu eagle lub beretta itd. podchodzę do gościa biorę mu karabin pozostawiając Snajperkę biorę wyżej wymienione AK47 ( które ma odpowiedni huk) więc wszyscy mnie słyszą jak strzelę tak? No i mimo jego zaje.istości nie trafię nim na odległość 4000 m bo jego zasięg jest o 1000 m mniejszy Tak? I oczywiście broń krótka także będzie dobra do pewnych odległości TAK? no bo przecież nie po to wymyślili broń przystosowaną do dalekich celi by używać "noża" do tego by zabić kogoś na 4000 m. To była bolączka w cz. 2 Zwykłym pistoletem można było ustrzelić "Gołębiarza" na wieży:(

ModyPolok

A kto wie może będzie można jakiś tłumik sobie do takiej broni dodać. Fajnie było by gdybyśmy mogli każdą broń jakoś po swojemu modyfikować. To było by coś, a po za tym z tego co widać było na demie, które krąży po YT będziemy mieli do dyspozycji drona :D

Laguraf

dron , tłumik, a co tobie?:0 nie lepiej maczugo, nożem i pało:)? A serio - numer z broniami z przechwytu może być ciekawy.

ModyPolok

bardzo przepraszam ale jak czaknorris:) :
1) zaprzeczam zdecydowanie pogłoskom jakoby nożem nie dawało się rzucać na odległość 4000m. da się. Ilekroć chciałem to rzucałem jeszcze dalej.
2) zeby potwierdzić prawdziwość punktu 1 domagam się właczenia mnie do gry SGW3
3) jeśli nie, to inaczej pogadamy:)
a tak nieco bardziej serio: im więcej nowych broni, tym ciekawiej. Pytanie do ModyPolok: strzelałeś z AK tak realnie?

czaknoris_III

Miałem okazję strzelić sobie z innych broni z AK niestety nie ale brat strzelał i powiedział że ta broń jest nieziemsko skuteczna:). Ja korzystam chwilowo z ASG:)

"1) zaprzeczam zdecydowanie pogłoskom jakoby nożem nie dawało się rzucać na odległość 4000m. da się. Ilekroć chciałem to rzucałem jeszcze dalej." w Polsce nie ma takich drapaczy chmur:))) no ewentualnie można by rzucić w dół z samolotu/helikoptera:)

a tak w ogóle to , im bliżej nowego roku tym bardziej się niecierpliwie co dalej będzie z tym naszym SGW3.

ModyPolok

też już przebieram nogami (ściślej - myszką komputerową:)) ], co do rzucania nożem na 4000 - Chuck Norris nie takie rzeczy potrafi, np. pompki zrobił wszystkie:) Co do AK - brat ma rację, jest potwornie celny. Dopiero się uczyłem strzelac z broni długiej i miałem strzelanie z AK na 300m i byłem w szoku, bo 3 serie po 3 strzały miałem maksy. Potem nie było gorzej. Czyli broń, a nie ja:) A dodam, że strzelałem z tą starą końcówką, która powodowała górowanie. Ponoć z wersją nowszą strzela się jeszcze lepiej.

ModyPolok

Ja miałem szczęście parę razy na porządną strzelnicę i spędziłem parę ładnych godzin waląc ze wszystkiego, co wpadło mi w ręce ;) Niestety to droga impreza. Natomiast cieszę, że w sztabie CIG pracującym przy produkcji Sniper: Ghost Warrior 3 nie brakuje praktyków, daltego spodziewam się niebywałego realizmu. Coś tam słyszałem o jakimś byłym snajperze nawet, nie wiem czy to plotka, zart czy co, ale jeśli to prawda, no to niezła jazda będzie

gregsava

się kolego ciesz, że płaciłeś za tę przyjemność, a nie musiałeś doginać z wrzeszczącym troglodytą nad głową. Wolałbym zapłacić, bo kiedy mi się to przypomina, to wciąż żałuję, że strzelałem do tarczy a nie do niego, bo się należało. Z tym byłym snajperem to plotka nie jest ale rzeczywistość - jest w zespole facet (Robinson?), który jest snajperem na emeryturze (taką emeryturę to też bym chciał, nie powiem).

ModyPolok

Kolejny urywek z gry

https://www.facebook.com/SniperGhostWarrior/videos/vb.103027609734141/9218184011 88387/?type=2&theater

ModyPolok

No i to jest klasa ;) Zresztą nawet na tym króciutkim fragmencie od razu widać poprawę grafiki, inaczej chodzą klatki. Bardzo fajnie, że mamy też maleńką dawkę nowości jeśli chodzi o uzbrojenie oraz gadżety. Cieszę się, że nie na to się jednak w 100% twórcy nastawiają i nie szykuje się nam kolejny przerost formy nad treścią. Króciutki... Maleńka... CHolera, dajcie mi wypasiony długi gameplay, bo pooglądałbym wreszcie co mnie czeka za pół roku!

gregsava

Z pewnością będzie się pojawić więcej urywków ale trzeba cierpliwie czekać. i Tak ilość klatek znacznie się poprawiła także to zauważyłem. Niech dopieszczają grę będzie wreszcie w co pograć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones