Wojownicze Żółwie Ninja podstępem zostają zwabione do wehikułu czasu. Podróżujemy przez różne epoki, ścieramy się z poplecznikami Shreddera, by móc wrócić do domu.

 
Townsend Coleman Townsend Colemanjako: Townsend Coleman Michelangelo (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
Jim Cummings Jim Cummingsjako: Jim Cummings Shredder / Cement Man / Leatherhead (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
Pat Fraley Pat Fraleyjako: Pat Fraley Pizzowe potwory / Profesor Baxter Stockman / Krang (ang. głos) (różne głosy) (niewymieniony w czołówce)
Barry Gordon Barry Gordonjako: Barry Gordon Donatello (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
$related.related Renae Jacobsjako: Renae Jacobs April O'Neil (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
Rob Paulsen Rob Paulsenjako: Rob Paulsen Raphael (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
Frank Welker Frank Welkerjako: Frank Welker Rahzar / Tokka (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)

ocena aktorów w grze

Rob Paulsen
rola: Raphael (ang. głos) (niewymieniony w czołówce)
2,0 1 głos

Pierwsza gra z Wojowniczymi Żółwiami Ninja na platformę SNES-a. Po raz kolejny wcielamy się w zmutowanych zielonych bohaterów: Leo, Ralpha, Mike'a i Dona, by walczyć ze Shredderem oraz podległemu mu Klanowi Stopy. Tym razem ich największy antagonista kradnie Statuę Wolności i wyzywa bohaterów na pojedynek. W czasie pogoni Żółwie zostają złapane w pułapkę, a następnie wysłane w podróż w czasie. Walcząc z oddziałami przeciwników w przeszłości oraz przyszłości staramy się odnaleźć drogę do domu. Port SNES-a przyniósł za sobą nowe możliwości dla gry w stosunku do trzech części na NES-a. Rozgrywka stała się dynamiczniejsza i bardziej rozbudowana. Każdy ze zmutowanych gadów dostał własny zestaw ciosów, silne strony oraz słabości. Początkowe poziomy rozgrywają się w miejscówkach Nowego Jorku oraz Technodromie, by następnie przenieść tło wydarzeń w różne epoki historyczne. Na drodze staną nam oddziały Klanu Stopy. Wśród przeciwników odnajdziemy postacie znane z animowanego serialu "Wojownicze Żółwie Ninja", jak i filmu aktorskiego "Tajemnica szlamu".

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time

muzyka:
na podstawie:
(więcej...)
 
oceń twórców
studio:
  • Konami (
    • deweloper
    • wydawca
    )
kraj:
Japonia
inne tytuły:
(więcej...)
  • Na automaty do gier produkcja ukazała się jako sequel arcade'owej wersji "Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game". Przeznaczony na zachodni rynek port SNES-a włączono do kanonu NES-owskiej trylogii o przygodach Żółwi Ninja i wydano jako "Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time". Z kolei edycję japońską nie związano z serią i dostarczono do sprzedaży bez numerka w tytule ("Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time").
  • Poziomy gry i wiele jej elementów zostało później wykorzystanych w ukazującej się na Genesisa produkcji "Teenage Mutant Ninja Turtles: HyperStone Heist".

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o