PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607740}
7,7 3 507
ocen
7,7 10 1 3507
Test Drive Unlimited
powrót do forum gry Test Drive Unlimited

Otóż mam pewien problem. W trakcie wykonywania takich misji jak: topmodelka, autostopowicz czy transport pojazdu, w losowych momentach na drodze zabiera mi minimalną ilość "prowadzenia". Nie wiem z czego to wynika a jest bardzo frustrujące. Np. mam 90 000$ w transporcie pojazdu. Kilka kilometrów dalej mam 89 976$. Czy da się coś z tym zrobić?

ocenił(a) grę na 10
Dziobakowski

-Gram z koligacją ustawioną na procesor 0
-Gram na patchu MC 1.45 A
-Wgrana jest łatka która umożliwia przejście wyścigu klasyk jaguara (bez niego gra w pewnym momencie crashuje)
Części
-6 GB RAM
-Procesor: AMD Phenom II X4 955 3.20 Ghz
-Karta Graficzna: Gigabyte Radeon R9 270X 2GB
-Płyta główna: Gigabyte MA 770-UD3

Dziobakowski

Kolego to jest bardzo znany problem z TDU a mianowicie: Niewidzialne auta i radiowozy..
Tez mnie to irytowalo bo jestem Perfekcjonistą a sama gra jest Naprawdę Rewwlacyjna tym bardziej z G27 ze sprzeglem i skrzynia H :)
Polecam poszukac na yt: "How to remove cops and traffic from Test drive unlimited"
Następnie powoli i dokładnie usunac policje z TDU :)

ocenił(a) grę na 10
foley8

Zgadzam się całkowicie gra jest świetna oraz też jestem perfekcjonistą :). Miałem problem ze znikającą policją oraz gwałtowną zmianą pasów i na jakimś forum anglojęzycznym polecili ustawiać koligację na 0 kiedy to zrobiłem problem dalej występował ale w mniejszym natężeniu. Poszukam jeszcze raz dokładniej na ten temat. Ale jeśli ktoś coś jeszcze wie to niech pisze bo problem nadal jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones