PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697102}
8,4 5 973
oceny
8,4 10 1 5973
The Last of Us: Left Behind
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind

TLOU 2

ocenił(a) grę na 10

Myslicie , ze pojawi sie druga czesc TLOU . I jaka moze byc fabula, jakie watki, ktore zaczely sie w
podstawowej wersji i left behind zostana rozwiane ? Ja np bardzo chcialabym zobaczyc jak Marlene
dowiedziala sie o dziewczynach , jak umarla Riley i czy na pewno. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 10
Jagoshkova

Jestem niemal pewien,że powstanie sequel.Po tak ogromnym sukcesie pierwszej częsci i DLC Naughty dog na pewno nie porzuci tego projektu.Niestety,ale raczej sporo na nią poczekamy... pierwsze informacje na temat TLOU pojawiły się jakoś w 2010 roku,a sama gra miała premierę w 2013,ale jeśli gra będzie równie dobra co TLOU1 to czekanie będzie wręcz przyjemnością :D.Cóż jakie wątki może poruszać... Według mnie akcja gry nie powinna się przenosić o wiele lat do przodu.To mogłoby zaszkodzić produkcji,ponieważ mnie urzekła postać Ellie,jej charakter i dojrzałość,jak na ten wiek,a jeśli miałaby być starsza o np. 5-10 lat to z pewnością byłaby mniej charakterystyczna,a Joel byłby już gościem w podeszłym wieku.Na samą fabułę pomysłu nie mam,bo naprawdę ciężko byłoby wymyślić coś sensownego i to tak na szybko :).Może jak kiedyś nie będę mógł zasnąć pomyślę nad tym.Pozdrawiam !

Bartold89_fw

ja podczas snu wymyśliłem nowy sezon miecza prawdy

ocenił(a) grę na 10
karbaro

No cóż... gratuluję "talentu". Ja rzadko kiedy miewam sny,a co dopiero wymyślić coś podczas spania... :)

ocenił(a) grę na 9
Bartold89_fw

Ja myślę, że wrócą do wątku tego jak Joel ją uratował. Kurdę. Mam obawy, że dziewczyna się dowie prawdy. Ale cóż. Myślę, że zanim zrobi coś głupiego to niech przypomni sobie słowa Riley "Ale zawalczymy o każdą chwilę, którą spędzimy razem. Dwa dni, czy dwie minuty. Nie oddamy tego. Nie chcę się poddać". Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi i oby Ellie też zrozumiała. A poza tym wcale bym aż tak się nie obraził gdyby twórcy pokazali następną część jeszcze dalej w przyszłość. Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi fajnie by było zobaczyć na ekranie Ellie mniej, więcej w moim wieku :) Poza tym nie śpieszę się tak strasznie, żeby zagrać w drugą część, gdyż jeszcze nie zdążyłem przestać bić brawa twórcom za pierwszą część.

ocenił(a) grę na 7
Jacob007_filmweb

Chyba nie tego się spodziewałeś, co?

ocenił(a) grę na 9
Jacob007_filmweb

Poniekąd twoje przepowiednie się spełniły...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones