PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 796
ocen
8,7 10 1 8796
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Można uwierzyć w Miłość Ellie z Jej dziewczyną. Widać naturalność, nikt Nam nic nie wpycha na siłę.
Grę buduje świetna historia, a wątki lesbijskie to tylko część historii. Nic nie góruje nad przekazaniem fabuły. Heh. Oprócz wciskania Abby i na siłę kazanie jej lubić. NIE KURNA!! Nie lubię jej i koniec. Czyli twórcy jednak muszą coś wciskać na siłę, ale nie wątków LGBT.
Tak samo historia dziewczyny, która czuje się chłopakiem. U niektórych może wywołać niezrozumienie, bo nie jest to oczywiste. Twórcy nie walą nam tym po ryju. Jest to naturalne i to jest piękne.

pio73

To ciekawe w jakich produkcjach było to wciskane na siłe?

ocenił(a) grę na 9
Bilet95

Filmy i seriale. W dużej mierze Netflix.

pio73

Ten sam poziom co w tej grze.
Ale liczy na konkrety.

ocenił(a) grę na 9
Bilet95

"Ale liczy na konkrety"? Nie do końca rozumiem to zdanie, albo to co chciałeś nim przekazać.

pio73

Konkret (łac. concretus - gęsty, twardy, mocny) - pojęcie dopełniające pojęcie abstraktu. Konkret jest przedmiotem.
W filozofii toczy się spór, której klasie przedmiotów (abstraktom, konkretom czy obu z nich) przysługuje istnienie realne, rozumiane najczęściej jako transcendencja wobec umysłu. Nominalizm głosi, że istnieją realnie tylko konkrety, realizm pojęciowy że także abstrakty (trudno wskazać doktrynę głoszącą istnienie wyłącznie abstraktów, niektórzy interpretują w ten sposób platonizm).

pio73

Czyli jak widzę, nic nie dostanę. Po za typowym argumentem odwołującym się do ortografii. Acha... To mówi wszystko.

ocenił(a) grę na 9
Bilet95

Odpuściłem sobie, ale jak tak bardzo zależy Ci na "usłyszeniu", co mam do powiedzenia to proszę bardzo:
Zanim opublikowałem komentarz to już się domyśliłem, o co Ci chodzi, ale i tak postanowiłem go opublikować. Twoje wyjaśnienie w najmniejszym stopniu nie wyjaśniło, o co Ci chodziło, bo problem nie był w znaczeniu tego słowa, a w tym, co chciałeś nim wyrazić.
Więc jak najbardziej można było pominąć Twoje wyjaśnienia, gdyż nic nowego w nich nie ma. Ja jak już napisałem, od początku domyśliłem się, co chciałeś przekazać, więc kontynuując - nie chce mi się przypominać konkretnych produkcji, bo wyobraź sobie, że nie myślę godzinami i dniami o tych konkretnych filmach i serialach. W tej chwili wystarczająco dużo poświęciłem czasu na odpisanie Ci i nie zamierzam trącić więcej. Tym bardziej, że zapewne nigdzie Nas to nie doprowadzi.

pio73

Nie chcesz się donieść do tego co napisałem, bo tego nie możesz zrobić.
Nie poświeciłeś ani chwili na napisanie czegoś co wykraczałoby po za już generyczne ataki twórców, że wszyscy którzy nie dają 9/10 do 10/10 to tacy tacy i tacy. Nic nie dostałem i nic nie dostane. A skoro nie potrafisz przywołać nawet jednego tytułu którym byś potwierdził swoje zdanie, bo nagle się okazuje, że jest to ten sam poziom.

ocenił(a) grę na 9
Bilet95

1 przykład? Ok, tylko teraz nie miej pretensji, że za mało podałem.
"13 powodów" to jedna z najmniej wciskających LGBT produkcja na Netflixie, a i tak strasznie to robi.

pio73

Dobra.
Serial Netflix'a "High Score".
Mniej propagandy LGBT niż jak w TLoU2.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones