PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 869
ocen
7,3 10 1 2869
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

Gdybyście znaleźli jakiekolwiek info o TWD Season 3, podzielcie się tutaj :)

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

Sezon 3 zostanie poprzedzony specjalnym odcinkiem coś jak 400 day. TG każe uzbroić się w cierpliwość,bo szybko 3 sezonu nie zobaczymy. Coś mnie kuje,że w przyszłym roku dopiero zobaczymy nowy odcinek.

batesmotel27

Możesz podać linka skąd wziąłeś te informacje? Mogę czekać, byleby S3 był tak dobry poprzednie sezony.

batesmotel27

a nie chodzi ci przypadkiem o to The Walking Dead: Michonne

batesmotel27

To TWD Michonne. Ponoć dzisiaj premiera ale jeszcze nie wiadomo dokładnie.

ocenił(a) grę na 5
h0pe17

Nie wcielimy się najprawdopodobniej w Clementine na samym początku.

Twórcy muszą coś zrobić z tymi zakończeniami z S2 i sprowadzić Clem do jednego wspólnego punktu na osi fabuły S3.

Arolowy

To śmierdzi sterowaniem Krystą.

ocenił(a) grę na 5
Evangarden

Też to czuję. Snif snif...

h0pe17

Skądś pamiętam tweeta tej takiej co podkładała głos Clemci, było w nim napisane coś w stylu "Zastanówcie się nad swoją historią, bo będzie mogli prowadzić tylko jedną", czy jakoś tak ;<

ocenił(a) grę na 9
portugas123

Od razu było wiadome, że tak będzie. Martwi mnie tylko fakt, ze będę musiała pożegnać Kenny'ego :((

h0pe17

Mogę powiedzieć, że gra wyjdzie prawdopodobnie w 4 kwartale roku 2016.

h0pe17

Gdzieś czytałem, że TWD S3 będzie w okolicach lata ( zapewne we wrześniu lub sierpniu). Nie mogę się doczekać!

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

Nowy sezon nadchodzi !!! https://www.telltalegames.com/blog/106751/all-new-season-of-the-walking-dead-to- be-revealed-this-sunday-june-12th

Mateusz_Paczek

2 lata czekania, żeby zagrać 2 godziny :P Trzeba degustować każdą minutę hah

h0pe17

Nowy sezon już tej jesieni i dodatkowo 12 czerwca wyjdzie taki jakby 1 zwiastun

Gabrine

Tak, pewnie na twitchu będzie transmisja live o 3 w nocy :P
Ciekawi mnie jak telltale rozegrało sprawę z kilkoma zakończeniami, może po zwiastunie będziemy wiedzieć przynajmniej troszeczkę więcej.
Martwi mnie jedynie to, że już w 1EP Telltale może uśmiercić Kennego, z którym (jak widac :P ) jestem bardzo przywiązany..
Gdyż każda postać, która 'miała szanse' umrzeć wczesniej, prędzej czy później zginie. Oby z Kennym było inaczej ;p
Na razie czekamy :D

użytkownik usunięty
h0pe17

Oglądałeś zwiastuna ?

no ba :D

użytkownik usunięty
h0pe17

Co do postaci, których stan zależy od wyboru gracza, to te:
http://walkingdead.wikia.com/wiki/Category:Determinant

Nie wszyscy umarli.

h0pe17

w grze wcielimy się w dwie postacie clementine i jakiegoś gościa beznadziejnie

daxter501

Szkoda, osobiście wolałbym prowadzić tylko jedną postać od początku do końca.

h0pe17

Moim zdaniem już lepiej by było gdy, można się było wcielić i w Clementine i postać którą się uratowało (Kenny albo Jane), a nie jakiegoś obcego typa.

ocenił(a) grę na 6
MementoMori_

Dlaczego jesteście tacy negatywni wobec Javiera? Mało o nim wiadomo, ale wiemy to, że z Clem ma wiele wspólnego. Nie oszukujmy się, Telltale tworzy świetnych protagonistów, więc dajcie mu szansę. :) Uwielbiam Clementine, ale uważam, że gdyby po raz kolejny była jedyną protagonistką to 3 sezon pewnie wyglądałby tak jak poprzedni. Javier wniesie coś nowego, lecz oczywiście nie zapominajmy, że to zawsze była, jest i będzie historia Clementine.

h0pe17

Ponoć mamy przyjemność zobaczyć bohaterkę pierwszego sezonu Molly.

h0pe17

Jest już oficjalna data wyjścia pierwszego epizodu!
http://www.filmweb.pl/videogame/The+Walking+Dead%3A+The+Telltale+Series+-+A+New+ Frontier-2016-718884/discussion/Oficjalna+data+wyj%C5%9Bcia+pierwszego+epizodu+z osta%C5%82a+og%C5%82oszona,2839186

Geekon

Aaahh miał być listopad a wyszło jak zawsze :D

iMaggie

Może być nawet w następnym roku byleby dorównało poziomem do poprzednich sezonów.

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

Jak wrażenia gracie? Ja czekam na wersję w pudełku lub na promocję l,bo przez słaby Twd Michonne odechciało mi się płacić na premierę. Ten sezon na 5 odcinków? Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones