PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605871}
6,1 318
ocen
6,1 10 1 318
Tron: Evolution
powrót do forum gry Tron: Evolution

fajna gierka oceniam 10/10 okropnie polecam grę tron evolution "ps" nigdy w to nie grałem...

użytkownik usunięty
czkawka56

Jeżeli w nią nie grałeś to po co oceniasz. A jeżeli miało być zabawnie to coś Ci nie wyszło....
Ale czego się spodziewać po kimś, kto filmowi 2012 dał 10/10 a takiemu Stalkerowi i Życiu Carlita 1/10....

ocenił(a) grę na 8
czkawka56

To po cholerę oceniasz... Od tego masz opcję "Chcę obejrzeć/zagrać"

Miczelov

Poleca na playstation choć grał tylko na PC, albo jeszcze czymś innym.

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

Naucz się korzystać ze zmysłu logiki w końcu, a nie wtryniaj wszędzie swoich niepotrzebnych i głupich trzech groszy... To "ps" miało tu znaczyć Post Scriptum, które w języku polskim, poprawnie skraca się jaki 'PS:' i zapisuję się w nowej linijce, na końcu tekstu.

Poprawnie napisana wiadomość użytkownika czkawka56 wyglądała by tak:
"Fajna gierka - oceniam na 10/10. Bardzo (kuźwa - jak można coś 'okropnie polecać'?) polecam grę tron evolution.
PS: Nigdy w to nie grałem..."

Krótko mówiąc - koleś nie oceniał gry na PlayStation, tylko wspominał w Post Scriptum, że nie grał w tą grę, a ja i druga osoba (która już usunęła konto) zwyczajnie to skrytykowaliśmy, bo to jest jawne ocenianie produktu/gry, której się nie zna...


Logika, logika, logika, logika, logika, logika... Powtarzaj to dopóty, dopóki nie nauczysz się z niej korzystać.

Miczelov

Twoja logika zaprowadziła cię do zrozumienia, że ktoś ocenia bez zagrania? Ja znam lepszą twojej nie zamierzam sobie wpajać.

ocenił(a) grę na 8
tomciog18

no to wytłumacz mi łaskawie co ma znaczyć to '"ps" nigdy w to nie grałem', skoro koleś nawet nie wspomina o tym, ze teraz mówi o wersji PC? równie dobrze mogło by to według Twojej "logiki", że chodzi mo o wersję na X360, albo na Wii... Albo o jeszcze jakąś nieistniejącą :P

Moja Logika (przez duże 'L') zaprowadziła mnie do zrozumienia, że koleś, który "okropnie poleca" jakąś grę, nie potrafi poprawnie sformułować zdania, a co za tym idzie z 99% prawdopodobieństwem, niepoprawnie oznaczył w tekście Post Scriptum za pomocą nieistniejącego znacznika: "ps".

Dla zasady - Personal Computer oznacza się skrótem PC, a nie "pc" w cudzysłowu. X-Box 360 oznacza się skrótem X360, a nie "x360" w cudzysłowu. Według tych powszechnie stosowanych norm skracania nazw platform, również PlayStation 3 skraca się jako PS, albo PS3, a nie "ps" w cudzysłowu.

Miczelov

No to też ma jakiś sens, jedno jest pewne, on nie umie pisać.

ocenił(a) grę na 6
Miczelov

Jak już piszemy poprawną polszczyzną, to pwinno być napisane "w cudzysłowie" a nie "w cudzysłowiu".

ocenił(a) grę na 8
odek222

Błąd który popełniłem, jest błędem dosyć powszechnym... Podczas gdy CAŁA wypowiedź użytkownika czkawka56, zaprzecza JAKIMKOLWIEK regułom tworzenia zdań/wypowiedzi w języku polskim.

ocenił(a) grę na 6
Miczelov

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones