PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 836
ocen
9,6 10 1 25836
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Jak Serce z Kamienia zbiera same pochwały i przejście jej zajmuje dziesięć godzin (!), a jest tylko dodatkiem (!!), to jakim cudeńkiem będzie Krew i Wino!

SztywnyPatyk

Tylko czekać :)

Mathixxd

I grać!!!

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Jeszcze jakby chcialo ruszyc, bo wymagania kosmiczne

GTA1

chyba że się ma konsolę ;)

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Szkoda że to Krew i Wino to ostatni dodatek, mam nadzieję, że w przyszłości pokuszą się jeszcze o jakieś rozszerzenie tak dobre jak chociażby Serca z Kamienia.

ocenił(a) grę na 10
TomaszCGB

Ja mam nadzieję, że faktycznie zrobią kolejne rozszerzenie - w końcu terenów nie brakuje. Można nie jedno miasto dodać.

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

...normalnie aż mnie skręca z oczekiwania

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Nie przebije Serca z Kamienia. Nie ma szans. :/

ocenił(a) grę na 9
SztywnyPatyk

Krew i Wino ma zajmować 20 godzin ;)

Daroo_3

mogli np. co roku wydawać taki dodatek jak serca z kamienia
patrząc na The Sims 3 jakie kasiory zarabiają z samych dodatków.

ocenił(a) grę na 10
Seba_paj

To jest dobry pomysł. Tylko żeby te rozszerzenia nie przypominały w niczym serii The Sims (co nowsze rozszerzenia do 3 to gorsze; "Show Time" czy "Into the Future", ech że dno to mało powiedziane).
Acz obawiam się, że seria mogłaby stracić na jakości, bo w końcu ile jeszcze byliby w stanie zrobić tak świetnych dodatków jak "Serca..."?

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Będzie się działo :D Jeśli utrzyma poziom Serca z Kamienia to będzie zacnie :) Wciąż mam nadzieję, że pojawi się motyw z trailera Night to remember... ech pomarzyć dobra rzecz :)

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Już sam fakt, że będzie d0stępna n0wa l0kacja już m0wi że będzie t0 d0bry d0datek, CDPRED nie zawiedzie :)

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

O jezu, 10 godzin dodatku w dzisiejszych czasach to jakiś wyczyn? A pomyśleć ile dobrego robiły kiedyś dodatki i jak urozmaicały zabawę

katedra

Nieważna ilość, ważna jakość.

ocenił(a) grę na 10
SztywnyPatyk

Tak samo twierdzi Valve, dlatego chcą, aby HL3 był naprawdę dopracowany...

użytkownik usunięty
SztywnyPatyk

Też się zastanawiam czemu ten sam pasztet pchają nadal :s

użytkownik usunięty
SztywnyPatyk

Zaskoczę cię ale krew i wino ma wielkie braki i nie czerpie niczego nowego. Dawałem temu 8,5, ale niech tu będzie już 9. Za to, że może być pełnoprawną grą z kiepskim wątkiem fabularnym

SztywnyPatyk

To taki mały Wiedźmin 4 tak naprawdę.

ocenił(a) grę na 2
SztywnyPatyk

Polacy tworzą i zarabiają! Rozrywkę dobrą nam zaserwowali do konsumpcji!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones