- s08e22 - Everybody Dies21.05.20129,02194 oceny
- s08e21 - Holding On14.05.20128,81978 ocen
- s08e20 - Post Mortem07.05.20128,71940 ocen
- s04e16 - Wilson's Heart (2)9,53393 oceny
- s04e15 - House's Head (1)9,43262 oceny
- s05e24 - Both Sides Now9,42904 oceny
zdjęcia
(336)Doktora House'a kochają wszystkie dziewczyny. Facet jest niby strasznym chamem, który nie respektuje żadnych zasad, ale pod grubym kitlem megalomanii i draństwa kryje się niezwykle wrażliwy człowiek. Każda myśli, że potrafiłaby go zmienić, ale ... czytaj dalej
| | Hugh Laurie | jako: | Dr Gregory House | ||
| | Robert Sean Leonard | jako: | Dr James Wilson | ||
| | Omar Epps | jako: | Dr Eric Foreman | ||
| | Jesse Spencer | jako: | Dr Robert Chase | ||
| | Lisa Edelstein | jako: | Dr Lisa Cuddy | ||
| | Jennifer Morrison | jako: | Dr Allison Cameron | ||
| | Peter Jacobson | jako: | Dr Chris Taub | ||
| | Olivia Wilde | jako: | Dr Remy "Trzynastka" Hadley | ||
Doktor Gregory House (Hugh Laurie) ma kiepskie podejście do pacjentów. Najchętniej nie miałby go wcale - nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tego za wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony od środków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego
wiadomości
Asshole, who saves lives
autor: BenQDupek, seksista, rasistowski mizantrop, tyran, geniusz. Samolubny drań nieliczący się z uczuciami innych. Egocentryk, który zawsze ma rację. Bezwzględny i szczery do bólu. Smutny samotnik kulejący na prawą nogę i uzależniony od vicodinu. To tylko ... czytaj dalej
zdaniem społeczności pomocna w: 90%Everybody lies
autor: aniela917Seriali medycznych było już wiele. Są wśród nich komedie, dramaty, opery mydlane. Lekarze, obok policjantów i agentów FBI, są jedną z uwielbianych przez twórców seriali grup zawodowych. W końcu mają ciekawą pracę, jest o czym opowiadać. Ratują ... czytaj dalej
zdaniem społeczności pomocna w: 88%Genialny doktor
autor: grzysiekLubię amerykańskie seriale. W miarę regularnie śledziłem losy rozbitków lotu 815 ("Zagubieni") oraz ucieczkę Michaela Scofielda z więzienia ("Skazany na śmierć"). Wszystkie jednak po pewnym czasie - po dwóch, trzech sezonach - zaczęły mi się nudzić. ... czytaj dalej
zdaniem społeczności pomocna w: 87%
pozostałe informacje o serialu
Dr House
- studio:
- Bad Hat Harry Productions
- Heel & Toe Films
- Moratim Produktions
- kraj:
- USA
- inne tytuły:
- House
- Miedzynarodowe
- (tytuł skrócony) USA
- RPA
Doctor House- (alternatywna pisownia) USA
Dr. House- (alternatywna pisownia) USA
(więcej...)
- Zanim Hugh Laurie został House'em, kandydatami do roli byli: Denis Leary, Rob Morrow, Patrick Dempsey i Kyle MacLachlan.
- W 10 odcinku 2 sezonu House i Stacy znajdują się na lotnisku. W jednym ujęciu kobieta trzyma długopis w ustach, w kolejnej sekundzie znajduje się on zaś za jej uchem, następnie znika całkowicie, by po chwili znów pojawić się za uchem Stacy.
- W odc. 1x2 zatytułowanym "Paternity" jedno z ujęć chłopca jest odwrócone. Możemy zauważyć, że tekst "Tartans" na koszulce jest lustrzanym odbiciem.
forum serialu Dr House (3 395)
Teksty z podanymi odcinakmi.
- autor: killerek132
- 2013-04-06 19:30:02 +0200
- ocenił(a) ten serial na: 10
Sezon 1 odc.7 Czas 13:17 Erick do Housa - Dla czego mnie gnoisz ? House - Bo lubię, ostatnio jest gorzej ? Erick - Tak mi się zdaje. House - To wyklucza rasizm, tydzień temu też byłeś czarny.
Aspołeczny geniusz
- autor: gallanonim2002
- 2015-08-24 09:16:37 +0200
- ocenił(a) ten serial na: 10
Ten serial łączy wiele wspaniałych gatunków w spójną całość. Trzyma mnie cały czas w napięciu i rozbawia.
huddy
- autor: Ingrid_Fox
- 2016-08-05 01:45:16 +0200
- ocenił(a) ten serial na: 10
Huddy zniszczyło ten serial. Nigdy nie chciałam by byli razem. Jak widać słusznie bo Cuddy jest po prostu głupia. Ósmy sezon o niebo lepszy. Z Gregiem porobiło sie coś niedobrego jak zaczął za nią latać. Wcześniej też sie droczyli, ale miało to jakiś sens. Jeszcze go zostawiła ot tak w sumie. Pozłościła sie, ...
Najgorętsza para .
- autor: calin_a
- 2008-05-22 22:14:43 +0200
- ocenił(a) ten serial na: 10
Niby w niektórych postać Stacy budzi mieszane uczucia, jak dla mnie jest po prostu fajną kobietą, bez rewelacji.. No ale ja na uwadze mam tutaj trochę inną sprawę, otóż wydaje mi się, że ona wraz z Greg'iem tworzy bardzo udany duet na ekranie, chociaż odpowiedniejsze byłoby słowo tworzyła. Kiedy tylko ...

















