film

Elvira's Haunted Hills

2001

1h 29m
5,4 611  ocen
5,4 10 1 611
Rok 1851, Rumunia. Elvira (Cassandra Peterson) zostaje wyrzucona z gospody, w której wraz ze służącą Zou Zou (Mary Jo Smith) miała spędzić noc. Przypadkowo trafia do... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Horror
Komedia
Elvira's Haunted Hills

reżyseria Sam Irvin

scenariusz Cassandra Peterson, John Paragon

produkcja USA

premiera

Nowość
Elvira's Haunted Hills
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:26:20 https://fwcdn.pl/webv/19/84/11984/thumbnail.11984.4.jpg https://fwcdn.pl/video/33410/elviras_haunted_hills.360p.mp4

Rok 1851, Rumunia. Elvira (Cassandra Peterson) zostaje wyrzucona z gospody, w której wraz ze służącą Zou Zou (Mary Jo Smith) miała spędzić noc. Przypadkowo trafia do zamku księcia Vladimira Hellsubusa (Richard O'Brien), który oferuje Elvirze gościnę. Kobieta nie wie, że przypomina zmarłą żonę księcia, a to może oznaczać dla niej tylko kłopoty.

premiera 14 lipca 2001 (Światowa)

na podstawie Edgar Allan Poe (opowiadanie)

studio Media Pro Pictures / Queen B Productions / The Elvira Movie Company LLC

tytuł oryg. Elvira's Haunted Hills

inne tytuły Elvira's Haunted House (tytuł roboczy) USA
Elvira's Un-pleasant Dreams (tytuł roboczy) USA
więcej

Zdjęcia do filmu kręcono w Bukareszcie, Saschiz, na terenie Transylwanii oraz w Karpatach (Rumunia).
Richard Chamberlain wycofał się z projektu dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć i został zastąpiony przez Richarda O'Briena.
Imię "Elura" jest wzięte z nazwy materiału, z którego zrobiona jest peruka Elviry.
TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

czy to aby nie Al Bundy? xd

Film zrobiony w afirmacji piersi! Fabuła kiepska, żarty kiepskie, ale główna bohaterką tzn jej wygląd stanowi jedyną wartość dodatnią tego filmu.

- Katalepsja....
-Strach przed kotami???

według AMC.

dla mnie git

ocenił(a) film na 8

dla mnie git, uwielbiam Elvirę jeszcze za czasów Amigi 500, którą miałem, wtedy to wygrałem się w nią porządnie. Film może jest głupkowatą komedią, ale takie były jego założenia. :P a zresztą są i inne walory tego filmu, a jakie to chyba chłopaki się przekonają... :>