Komórka

(2004)

Cellular

0 0 FILM 103488
Komórka (2004)
http://www.filmweb.pl/Komorka/userRecommends
1 godz. 34 min.
ocena społeczności: dobry
6,9/10
35.415 głosów
 • 2249. w rankingu światowym
 • 4.257 osób chce zobaczyć ten film

Porwanej przez tajemniczych sprawców Jessice Martin udaje się nawiązać połączenie telefoniczne z przypadkowym mężczyzną. Postanawia on pomóc kobiecie.

Komórka (2004)

zdjęcia

(39)

Nokia Story

autor: Ewelina Nasiadko

Piękny poranek w Los Angeles. Jessica Martin odprowadza swojego syna do szkolnego autobusu. Chłopiec, siedząc już w środku, woła matkę i kolejny raz macha na pożegnanie. Widz, obeznany z hollywoodzkimi produkcjami, wie, co ten nagły przypływ czułości oznacza - któremuś z bohaterów przydarzy się dziś coś złego. Nie mija kilka minut, a do domu Jessiki włamują się muskularni osobnicy; zabijają gosposię, a ją samą uprowadzają. Jessica trafia na strych w opuszczonym przez Boga i ludzi miejscu i przy pomocy resztek roztrzaskanego telefonu usiłuje ... czytaj dalej

obsada

(119) +
zobacz pełną obsadę
TODO javascript'em pokazac dla uprawnienia user.management

Jessica Martin zostaje porwana i wywieziona do nieznanego sobie miejsca. Cudem udaje jej się wykonać telefon do przypadkowego mężczyzny Ryan'a. Odbiera on komórkę, i po upewnieniu się, że to, co nieznana mu kobieta mówi przez telefon, jest prawdą, postanawia jej pomóc. Niestety, zostaje on wciągnięty w historię, z którą nie ma nic wspólnego.

pozostałe informacje

muzyka:
John Ottman
zdjęcia:
Gary Capo
na podstawie:
Larry Cohen (materiały do scenariusza, historia)
dystrybucja:
Warner Bros.
studio:
 • New Line Cinema (
  • przedstawia
  )
 • Electric Entertainment
 • LFG Filmproduktions & Company (
  • współudział
  )
inne tytuły:
(więcej...)
 • Na początku filmu, kiedy Ryan wskakuje do samochodu, w bocznej szybie doskonale widać członka ekipy filmowej w kapeluszu.
 • Kiedy Ryan ściga człowieka, który porwał Ricky'ego, światła na dachu pojazdu ochrony albo palą się oba, albo tylko po lewej lub tylko po prawej stronie.
 • Kiedy Ryan ściga samochód, w którym znajduje się Ricky, telefon komórkowy raz jest przy jego uchu, a raz na siedzeniu obok.

dyskusja

(265 tematów)
tytułautorpostyostatnio pisał

Dobry scenariusz

...i średnie wykonanie. Gdyby nie elementy komediowe (w najmniej oczekiwanych momentach) to film byłby o wiele lepszy.
2222 2222
ocena: 6
0
 

Słaby, przewidywalny i taki jakby na siłę.

Strasznie się zawiodłem. Oczekiwałem po obsadzie czegoś lepszego. Mógł być dużo lepszy film ale autorzy ... czytaj dalej
1

7,5 /10

Fajny film,świetna Kim i Stathan.
1

Film obłędny. First class

Ogladalem film z wielkim zainteresowaniem. Fabula jest niebanalna. Akcja rozpoczyna sie niemal natychmiast tzn ze nie jest ... czytaj dalej
0
 
1
Zobacz wiecej tematow

Dowiedz się więcej o

WTF:false,ads:true