Wieczny student

(2002)

Van Wilder

0 0 FILM 32348
Wieczny student (2002)
http://www.filmweb.pl/Wieczny.Student/userRecommends
1 godz. 32 min.
ocena społeczności: dobry
6,7/10
130.158 głosów
 • 2663. w rankingu światowym
 • 8.862 osoby chcą zobaczyć ten film

Podrywacz i lekkoduch, który jest studentem od siedmiu lat, chcąc zdobyć fundusze na życie, zamierza urządzić wielką imprezę.

Wieczny student (2002)

zdjęcia

(21)

obsada

(130) +
zobacz pełną obsadę
TODO javascript'em pokazac dla uprawnienia user.management

Historia Vana Wildera, idola i beniaminka uniwersyteckiego kampusu. Zajmuje go już od siedmiu upojnych lat. Jednak nie jest to efekt porażki naukowej lecz wypracowanego planu. To co go interesuje to sława organizatora najlepszych imprez na wielką skalę. Kiedy tata zaczyna nie pochwalać jego poczynań i likwiduje dostęp do konta, Van chce zorganizować gigantyczną imprezę, na której zbierze środki na dalszą naukę. Zatrudnia nawet asystenta do pomocy. Jednak plany pokrzyżują mu zapiekli wrogowie: profesor McDoogle, kolega, któremu Van zajmuje stale miejsce parkingowe i szkolny prymus. A do tego właśnie poderwał piękną Gwen, w której potajemnie kocha się prymus.

pozostałe informacje

muzyka:
Scooter Pietsch
zdjęcia:
James R. Bagdonas
studio:
 • Myriad Pictures (
  • przedstawia
  )
 • In-Motion AG Movie & TV Productions (
  • współudział
  )
 • Tapestry Films
więcej
inne tytuły:
(więcej...)
 • Michael Olowokandi, Darius Miles, Quentin Richardson i Lamar Odom, będący w filmie graczami drużyny koszykarskiej Coolidge, grali naprawdę w tym czasie w drużynie Los Angeles Clippers w lidze NBA.
 • Kiedy Van przychodzi do rodziców Gwen, w momencie otworzenia przez matkę drzwi Vanowi nad futryną widać zwisający czerwony mikrofon.
 • W 17 i 51 minucie filmu w przerywnikach między poszczególnymi scenami jest rzut kamery na budynek główny, pod tablicą z napisem "Records and Administration". Widzimy tam tą samą parę uczniów. Nawet w tych samych ubraniach.

dyskusja

(209 tematów)
tytułautorpostyostatnio pisał

Aaron Paul w którym momencie tutaj był?

Jak w temacie gdzie był Aaron Paul?
3

Klozetowy humor

w najgorszym wydaniu. 1/10, debilna komedyjka pełna gagów wywołujących obrzydzenie.
Wertyp Wertyp
ocena: 1
5

Potrafi rozbawić

Przystojny Reynolds + przezabawne sytuacje + świetna muzyka= dobra komedia. Film lepszy od sałej serii filmów American pie...po prostu ... czytaj dalej
3Grosze 3Grosze
ocena: 7
2

Ograne

Pomysł był fajny, ale wszystkie gagi w filmie ograne do bólu są i w ogóle nie śmieszą... Na szczęście ogląda się szybko, aktorstwo jest znośne i ... czytaj dalej
7

Podobne serie tego typu komedii ?

Witam. Jak w temacie. Zna ktoś podobne tego typu filmy (chodziło by mi bardziej o serie, niż pojedyńcze filmy) ? Mam ... czytaj dalej
2
Zobacz wiecej tematow

Dowiedz się więcej o

WTF:false,ads:true