Serwis
monsterpolska.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką pracy do udziału w zabawie. Konkurs polega na przesłaniu do nas swojej historii związanej z rekrutacją.
Dla autorów najciekawszych opowieści przewidziane są nagrody w postaci filmów dvd i gadżetów, a także w postaci podwójnych zaproszeń na pokaz specjalny filmu niespodzianki w jednym z warszawskich kin. Wystarczy, że założysz konto na portalu oferującym odpowiednią dla Ciebie pracę. Dodatkowo możesz zwiększyć swoją szansę na znalezienie właściwej pracy poprzez zamieszczenie swojego CV na stronie monsterpolska.pl.
Najlepszy i najprostszy sposób aplikowania na oferty pracy w Monster znajdziesz
tutaj.
Zostań użytkownikiem monsterpolska.pl i miej dostęp do najnowszych ofert pracy
Weź udział w zabawie i daj się znaleźć pracodawcom!
Z przyjemnością informujemy iż konkurs został rozwiązany. Nagrody w postaci filmów DVD otrzymują: Jarosław Syryt, Piotr Łochowski, Emilia Wereniewicz, Artur Barczak, Bartosz Chyż, Łukasz Brych oraz Marcin Więckowski. Prosimy o oczekiwanie na przesyłkę z początkiem lipca. Na specjalny pokaz filmu serdecznie zapraszamy natomiast wszystkich użytkowników wg listy poniżej (szczegóły na mailach).Dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu przekazane zostaną nagrody pocieszenia.
W imieniu Monsterpolska.pl i swoim raz jeszcze dziękujemy za udział w zabawie.