28 maja o godzinie 20:00 w warszawskim kinie Cinema City Sadyba odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "
Uciekinier". Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodami są podwójne zaproszenia na to wydarzenie.
Dwóch nastoletnich chłopców, Ellis i Neckbone, spotyka mężczyznę o imieniu Mud, który ukrywa się na wyspie na rzece Missisipi. Mud opowiada im brzmiącą dość nieprawdopodobnie historię, jakoby zabił człowieka w Teksasie i teraz ucieka przed żądnymi jego głowy łowcami nagród. Twierdzi, że zabierze ze sobą miłość swego życia, urodziwą Juniper, która czeka na niego w mieście. Zaintrygowani Ellis i Neckbone, choć podchodzą do wyznań Muda sceptycznie, postanawiają mu pomóc. Wkrótce okazuje się, że Mud wcale nie kłamał. W spokojnym miasteczku pojawia się nieznajoma piękność, a w ślad za nią przybywają bezwzględni łowcy nagród.
Jeśli chcesz wziąć udział w pokazie "
Uciekiniera", odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe. Zaproszenia otrzymają autorzy najciekawiej uzasadnionych odpowiedzi.