KONKURS

Krwawa Luna i inni

od 20 grudnia 2016 do 2 stycznia 2017
do wygrania: 5 książek "Krwawa Luna i inni".
Wraz z wydawnictwem Bellona zapraszamy Was do udziału w naszym nowym konkursie. Możecie w nim zdobyć książki "Krwawa Luna i inni", autorstwa Iwony Kienzler.

Potwornie niezgrabna, kwadratowa, niska, bardzo grube nogi. Agresywna, zaborcza… – tak Krwawą Lunę wspominali jej partyjni koledzy. Mimo to została kochanką Jakuba Bermana, Hilarego Minca, Bolesława Piaseckiego i dziesiątków innych mężczyzn, bo jej sadystyczny apetyt seksualny był nienasycony. Uwielbiała osobiście torturować więźniów – w okrucieństwie nie mógł jej dorównać żaden z ubeckich katów.

Czy po latach, pod wpływem sióstr zakonnych z Lasek, faktycznie się nawróciła? Julia Brystiger, Stefan Michnik, Helena Wolińska, Józef Różański, Krwawy Julek – Julian Polan-Haraschin – w swojej książce Iwona Kienzler zmierzyła się z życiorysami postaci, które zapisały najczarniejsze karty w historii Polski.

Wraz z premierą książki na ekrany polskich kin wchodzi nowy film Ryszarda Bugajskiego ("Przesłuchanie", "Układ zamknięty") – "Zaćma" poświęcony postaci Julii Brystigerowej.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Kowalski_Jan1
  • Roberto1909
  • Nikodem_Niczyporuk
  • miroslawa_jaszczyszyn
  • SalmitaHayek