KONKURS

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

od 25 kwietnia 2017 do 8 maja 2017
do wygrania: płyta DVD z filmem "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie"; 5 książek "Star Wars. Infografiki".
Lucasfilm prezentuje "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie", pierwszy spin-off z uniwersum Gwiezdnych wojen, który podbił serca widzów i stał się siódmym najbardziej kasowym filmem wszech czasów w Stanach Zjednoczonych. Już od 26 kwietnia dwukrotnie nominowany do Oscara® film "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" dostępny będzie na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD.

Niepublikowane dotąd materiały specjalne z udziałem aktorów i twórców, odsłonią kulisy produkcji. Dowiedz się, jak powstawał film "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" i zobacz ukryte nawiązania. Odkryj szczegóły, które mogły być niezauważone w kinie.


Z okazji tej premiery zapraszamy Was do udziału w naszym nowym konkursie. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma zestaw nagród składający się z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie" na DVD oraz książki "Star Wars. Infografiki". Ponadto do czterech kolejnych osób powędrują nagrody dodatkowe w postaci książek. Aby mieć szansę na wygraną, musicie jedynie udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • michas992
  • MaggieM_17
  • mildrett
  • thoriner
  • Nekromanta21456