KONKURS

Wygraj wejściówki na Millennium Docs Against Gravity Film Festival

od 4 maja 2017 do 7 maja 2017
do wygrania: 4 zestawy po 10 pojedynczych biletów
Millennium Docs Against Gravity Film Festival to największy festiwal kina dokumentalnego w Polsce. Po raz czternasty zapraszamy w podróż dookoła świata i do wnętrza nas samych. Zachęcamy hasłem: ODERWIJ SIĘ! – od przyzwyczajeń i stereotypów, aby otworzyć się na świat pokazywany przez najciekawszy i najszybciej rozwijający się gatunek filmowy: kino dokumentalne. Nasz festiwal jako jedyny w Polsce będzie się odbywał równolegle w pięciu polskich miastach: Warszawie, Gdyni, Wrocławiu, Bydgoszczy i Lublinie. Podczas tegorocznej 14. edycji Millennium Docs Against Gravity pokażemy ponad 140 filmów non-fiction, które oferują to, co w kinie najważniejsze – emocje.

14. Millennium Docs Against Gravity Film Festival odbędzie się w dniach w dniach 12-21 maja 2017 roku w Warszawie i Wrocławiu, 17-26 maja w Gdyni, 15-21 maja w Bydgoszczy, zaś 11-14 maja w Lublinie.

Więcej info o samym festiwalu tutaj.

Dla wielbicieli filmów dokumentalnych mamy 4 zestawy po 10 kuponów upoważniających do odbioru pojedynczego biletu w warszawskich kinach festiwalowych - Kinoteka, Luna lub Iluzjon.
Konkurs zakończony!