KONKURS

Zapisane w wodzie

od 15 maja 2017 do 28 maja 2017
do wygrania: 4 egzemplarze książki "Zapisane w wodzie".
Do sprzedaży trafiła właśnie książka "Zapisane w wodzie" – najnowsza powieści Pauli Hawkins, autorki bestsellera "Dziewczyna z pociągu". Obecnie trwają prace nad adaptacją książki, której producentem został Marc Platt – człowiek, który dał kinu takie hity jak "La La Land", "Drive" czy "Dziewczyna z pociągu". Wszystkich miłośników dobrej książki zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Dla autorów czterech najlepszych odpowiedzi mamy cztery egzemplarze "Zapisane w wodzie".


Kilka dni przed śmiercią Nel Abbott dzwoni do swojej siostry.
Jules nie odbiera, ignorując jej prośbę o pomoc.
Nel umiera. Mieszkańcy miasteczka mówią, że „skoczyła”. A Jules musi wrócić do miejsca, z którego kiedyś uciekła – miała nadzieję, że na dobre – aby zaopiekować się swoją piętnastoletnią siostrzenicą.

Julia się boi. Tak bardzo się boi. Dawno pogrzebanych wspomnień, starego młyna, świadomości, że Nel nigdy by tego nie zrobiła.

Ale najbardziej boi się wody i zakola rzeki, które miejscowi nazywają Topieliskiem.

W tym samym dynamicznym stylu i z tym samym dogłębnym zrozumieniem kierujących człowiekiem instynktów, które pochłonęło miliony czytelników jej debiutanckiej powieści, Paula Hawkins przedstawia nowy, porywający thriller, w którego tle czają się historie z przeszłości oraz siła, z jaką potrafią one zniszczyć nam życie.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Slayerka
  • teretutum
  • alien_2
  • agusia2207