KONKURS

LEGO® BATMAN: FILM

od 13 czerwca 2017 do 26 czerwca 2017
do wygrania: zestaw nagród związanych z filmem "LEGO® BATMAN: FILM".
"LEGO® BATMAN: FILM" trafił właśnie na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie zdobyć zestaw fantastycznych nagród związanych z filmem. W jego skład wchodzą: film "LEGO® BATMAN" na DVD, zestaw klocków LEGO® oraz filmowa koszulka. Zestaw trafi do osoby, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe.


Batman (Will Arnett), zamaskowany obrońca Gotham City, nie ustaje w walce ze złem. Co noc patroluje ulice swojego miasta, siejąc postrach wśród przestępców. Jego największym przeciwnikiem jest demoniczny Joker (Zach Galifianakis), z którym superbohater wielokrotnie stawał do walki. Podczas jednej z nich Batman wyznaje swojemu odwiecznemu wrogowi, że… nie traktuje go poważnie. Upokorzony Joker poprzysięga Mrocznemu Rycerzowi zemstę.

Następnego dnia Bruce Wayne jest gościem specjalnego przyjęcia, podczas którego świętowane jest przejście komisarza Gordona (Hector Elizondo) na emeryturę oraz awansowanie jego córki Barbary (Rosario Dawson) na stanowisko nowego szefa policji w Gotham.Barbara podczas imprezy nieoczekiwanie zapowiada, że jej celem jest gruntowna reforma miejskiej policji oraz usunięcie z ulic metropolii… Batmana. Zaskoczony Wayne chciałby zaprotestować, ale wtedy na przyjęciu pojawia się Joker w towarzystwie innych arcyzłoczyńców. Nieoczekiwanie Batman znów okazuje się potrzebny.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • dystopia