KONKURS

Orphan X. Człowiek, którego nie ma

od 27 lipca 2017 do 9 sierpnia 2017
do wygrania: 5 książek "Orphan X. Człowiek, którego nie ma".
Do polskich księgarni trafiła właśnie książka Gregga Hurwitza "Orphan X. Człowiek, którego nie ma". Tytuł ten z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników literatury sensacyjnej. Jeśli chcecie się o tym przekonać, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie. Możecie w nim zdobyć własne egzemplarze powieści. Jedyne, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na jedno pytanie. Nagrody trafią do autorów pięciu najciekawszych zgłoszeń.


Człowiek, którego nie ma to legendarna postać. Budzi respekt, więc zwykło się o nim mówić tylko szeptem. Istnieją pogłoski, że na prośbę osób potrzebujących pomocy zrobi wszystko. Jest tylko jeden warunek: ludzie ci muszą na tę pomoc rzeczywiście zasługiwać. Teraz się okazuje, że jest on kimś więcej niż tylko legendą.

Evan Smoak to człowiek posiadający niezwykłe umiejętności, ale nic dziwnego – od najmłodszych lat był przecież szkolony w ramach tajnego programu rządowego, zaprojektowanego po to, by powołać do życia profesjonalnych płatnych zabójców, którzy na zlecenie rządu amerykańskiego wyeliminują wszystkich jego wrogów. To on był tajemniczym osobnikiem o pseudonimie Orphan X. Po latach szkoleń i treningów Evan postanowił zerwać z programem, a nabytą wiedzę i umiejętności wykorzystać, by raz na zawsze zniknąć.
Teraz jednak ktoś tak samo dobrze wyszkolony jak on siedzi mu na ogonie, śledząc każdy jego ruch. Ten ktoś wie o programie Orphan i zadaniach Evana, a w dodatku jest coraz bliżej celu. Wiadomo też, że nie zawaha się wykorzystać słabości Smoaka i prowadzonej przez niego szlachetnej misji, by go znaleźć i unicestwić.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • onlyme30
  • mhelof
  • katarzynajwisniewska
  • Tryniu_filmweb
  • lux_fan