KONKURS

Kong: Wyspa Czaszki

od 30 sierpnia 2017 do 12 września 2017
do wygrania: płyta DVD z filmem "Kong: Wyspa Czaszki"; 5 zestawów gadżetów.
"Kong: Wyspa Czaszki" trafił właśnie na DVD i Blu-ray. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Zwycięzca zabawy otrzyma od nas zestaw nagród, w którego skład wchodzą płyta DVD z filmem "Kong: Wyspa Czaszki" oraz filmowe gadżety. Zestawy gadżetów powędrują także do czterech innych osób. Aby wziąć udział w konkursie, musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie zamieszczone poniżej.


Rok 1973, środek Zimnej Wojny. Rządowy agent Bill Randa (John Goodman) proponuje kapitanowi Jamesowi Conradowi (Tom Hiddleston), utalentowanemu tropicielowi i byłemu członkowi brytyjskiej jednostki SAS, udział w wyjątkowej misji. Wspólnie z grupą doświadczonych żołnierzy, weteranów wojny w Wietnamie dowodzonymi przez podpułkownika Prestona Pacarda (Samuel L. Jackson), mają się dostać na tajemniczą Wyspę Czaszki, która przez lata skryta była przed ludzkim wzrokiem za zasłoną gęstej mgły.

Grupie, w której znalazła się również fotograf Mason Waver (Brie Larson), udaje się dostać na wyspę, ale chwilę po wkroczeniu w jej przestrzeń powietrzną wojskowe śmigłowce zostają zaatakowane przez gigantyczną małpę. Zdziesiątkowani uczestnicy misji trafiają w sam środek tajemniczego i przerażającego świata, w którym niebezpieczeństwo czai się wszędzie.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • luki62
  • JACEK93
  • matulka
  • _miscellaneous_
  • smerf993