KONKURS

Tulipanowa gorączka

od 7 września 2017 do 12 września 2017
do wygrania: 5 książek "Tulipanowa gorączka".
"Tulipanowa gorączka", jeden z najbardziej oczekiwanych kinowych romansów roku, przenosi widza do świata płomiennych uczuć i namiętności. W rewelacyjnej obsadzie znaleźli się m. in. zdobywcy Oscarów Christoph Waltz („Spectre", „Django") oraz Alicia Vikander („Dziewczyna z portretu”, „Ex-Machina”) a także Judi Dench ("Skyfall", "Tajemnica Filomeny"), Zach Galifianakis ("Kac Vegas") i Cara Delevingne ("Papierowe miasta"). Film powstał na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Debory Moggach.


Piękna Sophia (Vikander) zostaje wydana za mąż za majętnego kupca (Waltz). Choć nie odwzajemnia jego uczucia, gotowa jest spełnić pragnienia małżonka i dać mu potomstwo. Dumny Cornelis zamawia u znanego malarza, Jana (DeHaan) portret, na którym chce zostać uwieczniony z ukochaną. Nie dostrzega, że między piękną Sophią i młodym artystą rodzi się uczucie. Wraz z rozkwitem miłości, na parę pada cień podejrzeń, a tajemnica zaczyna nieść ze sobą coraz większe ryzyko. Kochankowie obmyślają zwodniczy plan, który pozwoli im rozpocząć nowe życie. Ich pragnienia doprowadzą do porywającego i niespodziewanego zakończenia.

Jeśli czekacie na premierę filmu "Tulipanowa gorączka", powinniście zainteresować się naszym nowym konkursie. Biorąc w nim udział, macie szansę na zdobycie egzemplarzy książki Debory Moggach, na podstawie które powstał filmowy scenariusz. Jedynie, co musicie zrobić, to udzielić odpowiedzi na pytanie zamieszczone poniżej. Nagrodzimy autorów najciekawszych zgłoszeń.

Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • HelenaDepp
  • Klaudia_Stopa
  • Aleksandra_Krupinska
  • Ravenna94
  • psiara