KONKURS

CHiPs: Motopatrol

od 12 września 2017 do 25 września 2017
do wygrania: płyta DVD z filmem "CHiPs: Motopatrol".
Na przełomie lat 70. i 80. serial „CHiPs” był jedną z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych w Ameryce. "CHiPs: Motopatrol" - pełnometrażowa adaptacja kryminalnej komedii o zabawnych perypetiach dwóch policjantów z kalifornijskiej drogówki z Michaelem Peña i Daxem Shepardem w rolach głównych jest już dostępna na DVD. Możecie ją także zdobyć biorąc udział w naszym konkursie.


Jon Baker (Dax Shepard) i Frank Ponch Poncherello (Michael Peña) właśnie dołączyli do oddziałów kalifornijskiej drogówki (California Highway Patrol, w skrócie CHP). Każdy z nich, jednak, z innych powodów. Baker jest wypalonym byłym zawodnikiem wyścigów motocrossowych starającym się odbudować swoje życie oraz uratować rozpadające się małżeństwo. Poncherello jest z kolei zadziornym tajnym agentem prowadzącym śledztwo w sprawie przestępstwa, w które mogą być zamieszani kalifornijscy policjanci.

Niedoświadczony debiutant i zahartowany w bojach zawodowy glina zostają partnerami, ale ich współpraca nie układa się najlepiej. Właściwie, wcale się nie układa. Z czasem jednak obaj przekonują się, że motocyklowe umiejętności Bakera w połączeniu z doświadczeniem i sprytem Poncherello to kombinacja nie do pokonania.
Konkurs zakończony! Zwycięzcy:
  • Kadia