PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=672723}

Ósmoklasiści nie płaczą

Achtste Groepers Huilen Niet
7,7 24 729
ocen
7,7 10 1 24729
Ósmoklasiści nie płaczą
powrót do forum filmu Ósmoklasiści nie płaczą

Jestem osobą , która stosunkowo łatwo się wzrusza , ale ten film nie wzbudził we mnie żadnych
emocji. Mogę nawet powiedzieć , że się trochę wynudziłam. Tak ''mocny'' temat jakim jest
nowotwór u młodej dziewczynki , rozwleczono i ''polukrowano'' , mam wrażenie , że reżyser miał
znikome pojęcie jak białaczka wygląda naprawdę. Wątki związane z footballem również mnie nie
zaciekawiły , bo nie jestem fanką tego sportu , a sceny poświęcone ''grze w nogę'' nie były ani trochę
ciekawe (końcowa scena - mecz , zupełnie bez polotu) . Nie zrozumcie mnie źle , nie mam serca z
kamienia ;) po prostu porównując ten film do np. ''Bez mojej zgody'' (!) , ''Keith'' , ''Now is good'' czy
''Koizora'' , wypada on zdecydowanie blado - dla mnie ''Ósmoklasiści nie płaczą'' zwyczajnie ''ujdzie
w tłumie'' - 4/10.

ocenił(a) film na 10
Veiller

ja jestem osobą którą trudno wzruszyć a naprawdę bardzo płakałam na tym filmie.
też nie lubię piłki nożnej można powiedzieć że nienawidzę ale te sceny miały pokazać co Akkie może stracić kiedy umrze (pasje,przyjaciół,rodzinę)
rozumiem że są smutniejsze filmy i to po prostu dla ciebie było za słabe
ale jak dla mnie film zasługuje na najwyższą ocenę 10/10

ocenił(a) film na 10
Veiller

Jak dla mnie właśnie "Keith" i "Now is good" to nudne filmy,jak widac każdy ma inny gust ;)

ocenił(a) film na 7
Veiller

Ogladalam Now is Good, Bez mojej zgody oraz Keith. Tego jeszcze nie .. Ale dla mnie Now is good bylo fatalne. Bez mojej zgody tez bez rewelacji. Keith super. Ciekawe jak ten by mi sie spodobal.

ocenił(a) film na 4
czarna404

Gdybym miała te filmy poukładać od najlepszego to najgorszego to wyglądałoby to tak 1.Keith 2.Bez mojej zgody 3.Now is good a ośmioklasiści na samiutkim końcu. Obejrzyj i zgłoś się z oceną ;) też jestem ciekawa

ocenił(a) film na 7
Veiller

Tak zrobie :)

czarna404

i nie zrobiłeś :(

ocenił(a) film na 8
Veiller

A ja powiem że wiem jak to wygląda i en film świetnie o odzwierciedlił.
Moja przyjaciółka była w wieku tej Akkie kiedy zachorowała i mimo tak ciężkiej choroby poczucia humoru nie brakowało jej, lekarzom i pacjentom. Na onkologii lekarze starają się aby te nawet najmniejsze szkraby z białaczką nie traciły nadziei.
Moja przyjaciółka walczyła pół roku i niestety zmarła ale pamiętam jak z uśmiechem na twarzy mówiła: "co z tego że teraz nie mam włosów... odrosną mi i będę miała może kręcone i rude".
Film "Bez mojej zgody" był o białaczce ale to był innego typu film. Tam rodzice chcieli dać na stół operacyjny drugie dziecko żeby tylko ratować tą starszą. Mnie bardzo wzruszył bo wiem jak ja chciałam oddać wszystko za życie mojej przyjaciółki.

ocenił(a) film na 4
ago89

Może właśnie dlatego film tak cię wzruszył. Po takich przeżyciach ciężko nie być wrażliwym jeśli chodzi o temat białaczki. Jednak ja swoją opinię podtrzymuję, na mnie ten film nie ''podziałał'' w żaden sposób

ocenił(a) film na 10
Veiller

a ja właśnie ten film oceniam lepiej niż "Bez mojej zgody" , chociaż ja ryczę na każdym choć trochę smutnym filmie :)

ocenił(a) film na 4
sfjyhsdiugafsaugfyu

No widzisz , dla mnie ''Bez mojej zgody'' to absolutny wyciskacz łez nr 1. W życiu tak nie płakałam na filmie. Dodatkowo bardzo zapadł mi w pamieć , bo bite dwa tygodnie myślałam o przedstawionej tam historii i temacie nowotworów u młodych ludzi. Uwierz mi , jak nigdy nie płaczę przy innych (taki już mam charakter) , tak wtedy płakałam z dwiema osobami , że zużyliśmy roczny zapas chusteczek ;) A ''Ósmoklasiści...'' no cóż , tak jak mówiłam , film oglądnęłam zupełnie bezrefleksyjnie i nic , naprawdę NIC we mnie nie drgnęło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones