PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10073}

Łzy w deszczu

Tears in the Rain
6,6 1 002
oceny
6,6 10 1 1002
Łzy w deszczu
powrót do forum filmu Łzy w deszczu

Drogie fanki tego filmu! ( już Was lubię) ;-)
A'propos- czy są jacyś FANI?

Napiszę wprost: uwielbiam ten film- wbrew harlekinowskiemu pochidzeniu i łzawym recenzjom. Kocham ten film od lat- może i zupełnie nie-logicznie. Ale gdzie tu logika, gdy się ogląda tą historię i słucha tej słynnej ( wiecie o jakiej piszę) piosence. Ta wyjątkowa scena z filmu... dziesiątki razy słuchałam i słuchałam.

NIe umiem znaleźć źródła- nawet wertując napisy po filmie- nie wiem, kto to skomponował- jak tylko się dowiem - dam znać. A jeśli WY coś wiecie- piszcie tu!

Jedyne co dziś mogę, to dać Wam TEKST tej piosenki. Spisałam go ze słuchu - przedzierając się do niego między dialogami w filmie. ;-) Tekst łatwy- ale zarazem przeuroczy. Jeśli macie jakieś uwagi co do mojej transkrypcji- dajcie znać! ;-) Dzięki.

Oto tekst:

TEARS IN THE RAIN

Safe in my arms again
How I longed for that moment when..
You are here with me -
Just as close as can be
Safe in my arms again
*
Grey skies will turn to blue
And the sun will come shining through
When the world is free
You’ll fly home to be
Safe in my arms again
*
There will come an end
To the dark and lonely nights
And we will walk again
Beneath the stars
Our love will be more
Than just a memory
And underneath the moonlight
I’ll hold you tenderly

Safe in my arms again
How I dreamed of that moment when...
On our randez vouz
I’ll be holding you
Safe in my arms again


Pozdrawiam serdecznie!

Alabe

To mój pierwszy post na Filmwebie, którego odwiedzam od lat :-) I tak mnie dziś naszło na ten film... I znalazłem na YT fragment filmu, (nie)stety z podkładem w języku nasz braci Słowian ze wschodu ;-) Kod filmu: 7kosoFRwYNk.

Pozdrowienia,
M.

ocenił(a) film na 8
Globy

Można kupic na Allegro - za 19,90

Alabe

Dzięki wielkie, kocham ten film,,dzięki za przetłumaczenie ,pozdrawiam Szukam tej książki,ale jest problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones