San cha kou

Kiedy księgowy mafii zostaje zamordowany, Sean jest w sytuacji bez wyjścia, tym bardziej, że prawdziwy zabójca Coke zaginął bez śladu. ... czytaj dalej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. Możesz go dodać.

gatunek:
produkcja:
premiera: 28 kwietnia 2005 (świat)
reżyseria:
scenariusz:
pokaż:
 oceń grę aktorską:
Aaron Kwok Aaron Kwokjako:Sean
Ekin Cheng Ekin Chengjako:To Hau-sang
Daniel Wu Daniel Wujako:Coke
Angelica Lee Angelica Leejako:Amy / Fong
Jing Ning Jing Ningjako:Ting
Gallen Law Gallen Lawjako:Yiu Tin-chung
Courtney Wu Courtney Wujako:Rzeźnik
Sam Lee Sam Leejako:Leung Tak

Kiedy księgowy mafii zostaje zamordowany, Sean jest w sytuacji bez wyjścia, tym bardziej, że prawdziwy zabójca Coke zaginął bez śladu. Komplikuje się również jego życie prywatne, a to za sprawą przypadkowego spotkania z kobietą bardzo podobną do jego dziewczyny, która zaginęła przed dziesięcioma laty. Tajemnicza nieznajoma okazuje się być żoną To – prawnika zajmującego się interesami szefa mafii, dla którego pracował zamordowany księgowy. Również Coke, pomimo tego, że wykonał swoje zadanie, nie przestaje interesować się sprawą.

pozostałe informacje

muzyka:
zdjęcia:
inne tytuły:
(więcej...)
 • Film kręcono w Hongkongu (Chiny).

forum (4)

  • autor: TheNekokuroi

  Czy to jest ten film, który leciał wczoraj (6 lipca 2012) na "Ale kino!"?

  • autor: hellboyjr

  Jako film akcji nie sprawdza się,za mało napięcia i emocji,jest kilka efektownych scen ale to zbyt mało.Mamy za to trochę dłużyzn i rozwlekłych sentymentalnych scen.Scenariusz wymagałby poprawek,jednak konćówka jest zaskakująca i zaliczam ją na plus,tak samo jak zdjęcia i muzykę.Można obejrzeć.6/10

  • autor: eon_blue
  • ocenił(a) ten film na: 5

  Sensacja z Hongkongu płynąca na fali 'Infernal Affairs', która jednak do gatunku absolutnie niczego nie wnosi, a jeśli przyjrzeć się bliżej, to nie posiada nawet żadnego charakterystycznego elementu.

  • autor: NoktowizoR
  • ocenił(a) ten film na: 7

  Całkiem niezły film. Aczkolwiek daleko mu do arcydzieła jakim jest "Infernal Affairs". Świetne zdjęcia, ciekawy klimat, całkiem nieźle pomyślany scenariusz, który trzyma w napięciu aż do rozwiązania.

zobacz wszystkie tematy na forum

Dowiedz się więcej o