PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485933}

Środki nadzwyczajne

Extraordinary Measures
6,6 5 200
ocen
6,6 10 1 5200
Środki nadzwyczajne
powrót do forum filmu Środki nadzwyczajne

Potwierdzam opinie jednego z forumowiczow - Głowni aktorzy mecza sie strasznie, szczegolnie Frasier, gra jakby byl aktorem ktory dopiera zaczyna przygode z aktorstwem, ma jakis stlamszony głos, dziwnie mowi, etc. Historia moglby byc ciekawiej opowiedziana no i ta gra aktorska, bardzo mnie zawiodla. A tym bardziej jestem zdziwiony, poniewaz producentem filmu jest Ford, a to stary wyga i pozwolil na zepsucie tego obrazu. Szkoda.

robzuch

Frasier rzeczywiście dał ciała, ale za to Ford zagrał oryginalnie i bardzo dobrze - zamiast typowego, hollywodzkiego charyzmatycznego i dowcipnego doktorka przedstawił aspołecznego gbura, zamkniętego w swoim świecie, mającego w d... wszystkich dookoła - w sam raz na genialnego naukowca. Taka postać nie będzie lubiana przez widzów, ale jest bardzo realna (a nie wyidealizowana!) i za to plus.

Widzowie za to wolą takich House'ów, typ ludzi, którzy nie mają prawa bytu ("depresant" nienawidzący ludzi z wielka charyzmą... ahmmmm, prawdziwe niczym sucha woda).

Kazioo

Chodziło mi raczej o sposób gry Forda, a nie o to, jaką postac on stworzył. Przyznasz, że to nie jest jego najlepsza rola. Co do Frasiera jesteśmy zgodni :-)

ocenił(a) film na 1
robzuch

aktorzy się męczą ponieważ grają tak idiotyczne role, że nie sposób się NIE męczyć
Ford w roli genialnego naukowca z filmu familijnego powoduje parskanie śmiechem co i rusz

ocenił(a) film na 3
keerraam

Właśnie, właśnie, w tych realiach jest taki niewiarygodny ten nasz Ford.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones