PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 639
ocen
7,3 10 1 90639
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Jeśli film Was zainteresował i zrozumieliście go Sercem jak i Duchem odwiedźcie
epokaserca pl
Jest tam trochę o filmie i wiele o życiu. Prawdziwym życiu.
Trzymajcie się!

Danteforum

SEKTA!

yasioo

hahaha:D Czy uważasz, że ludzie którzy uważają że główną prawdą jest żyć w radości i Nie czynieniu innym krzywdy to Sekta:D
Polecam przeczytać więcej niż okładkę:)
A sektą nazywają to ludzie którzy nie rozumieją żadnego napisanego słowa;)
Ja się tym nie zajmuje co pisze na stronie lecz moja mama i nigdy mi się żadna krzywda w życiu nie stała ani ja nikogo nie skrzywdziłem:D Ale masz prawo tak uważać:)
Świat jest taki jakim go odbieramy:) Ty go tak odbierasz więc tak to widzisz:)

Danteforum

A film opowiada i inkarnacjach głównego bohatera w których poszukuję sensu życia, którym dla niego jest nieśmiertelność:)
Rodzi się jako wojownik z wzorcem, że człowiek przyszedł na świat by stać się nieśmiertelnym a "Królowa" mówi mu coś czego nie rozumie! Powiedziała mu Masz Wrócić ale jego zgubiła żądza!!! To samo w drugim wcieleniu!!! Jego kobieta powiedziała mu Nie boje się ale on jednak nie słuchał jej i szedł za tym by dać jej życie lecz ona tego nie chciała!!!
W 3 życiu także postanowił iść za nieśmiertelnością i robił to dosłownie (leciał od umierającej gwiazdy) ale gdy nadzieje zgasła a "Kobieta na drzewie" umarła ukazało się oświecenie jego duszy!!! Pewne rzeczy doświadczamy tak długo aż nie zrozumiemy czym one są. Śmierć w rodzinie, kalectwo, utrata majątku! To są doświadczenia które mają nas czegoś nauczyć i o tym mówi ten film. Bo nie pozwolić byśmy żyli w lęku i by nasze doświadczenia i lęki nękały nas w następnych życiach tak jak głównego bohatera!!!
Życie polega na tym by wyzbyć się Lęku i Żyć w Miłości do Natury, Bliźniego czy Tzn. Wroga który jest Twoim przyjacielem który przyszedł na świat by doświadczyć tego co zrobił lub inni doświadczyli tego co on zrobił im!!!
Bohater żył w Lęku i nie mógł odnaleźć siebie!
Oglądałeś ten film to powinieneś coś z niego wyciągnąć ale prawda jest taka, że każdy wyciąga tyle na ile w danej chwili rozumie ten film:) Ktoś tam pisał że oglądał go po kilku latach i dopiero teraz zrozumiał:) Za kilka lat zrozumie go jeszcze inaczej:)
Jeśli to jest dla Ciebie sekta a do tego propaguje zło (bo na tym polega sekta) to ja mogę być samym Diabłem który Życzy Ci Szczęścia i Radości w życiu:))
Czym się i czytaj więcej!!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones