PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 639
ocen
7,3 10 1 90639
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

POprzedni post zadaje pytanie: jak go odebraliśmy? Nie wiem czy jestem nadreaktywny,
nadinteligentny, ale odpowiedź jest jedna i prosta. Ten film jest o jednym. O strachu przed
śmiercią i stratą czyli przed jednym... bo śmierć odbieramy jak stratę. Twórca (twórcy)
uporali się tymi obrazami lub próbowali poradzić sobie ze swoimi lękami. Kto tego nie widzi
nie powinien był oglądac tego filmu. To film o miłości, ale też o egoiźmie tych, którzy odejdą
później. Boimy się śmierci, boimy się choć to odchodzenie jest jedynym pewnikiem
(przynajmniej do czasu takiej manipulacji w DNA, która pozwoli nam się replikowaćw
nieskończoność... bo czymże jest młodość... szybkim zastępowaniem starych komórek
przez nowe, a starość? Och, ten proces poprostu zwalnia aż uniemożliwia nam życie :)
Pozdrawiam wszystkich, którzy ten film oglądali ze łzami w oczach, to dzieki Wam jest
jeszcze odrobina dobra na świecie. Dziękuję autorom. och... poniosło mnie trochę
emocjonalnie, ale chyba po to się robi takie filmy dla emocji, głębokich.. a nie durnych
sitcomowych uśmiechach. Pozdrawiam. Adam The First Man On The World.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 10
jazzadam

Dobrze napisane. Ja ten film oglądam kilka razy w roku bo kocham te półtora godziny odpływu. Wywołuje niesamowite uczucia. Poza tym daje tak ogromne możliwości interpretacyjne, właśnie dlatego zacząłem się interesować kabałą etc. Gdybym tylko jeszcze miał drugą połówkę, z którą mógłbym oglądać to cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones