PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671554}

13 grzechów

13 Sins
6,1 31 150
ocen
6,1 10 1 31150
4,2 4
oceny krytyków
13 grzechów
powrót do forum filmu 13 grzechów

Jak daleko jest w stanie posunac sie czlowiek aby zdobyc pieniadze? Scenariusz „13. grzechow” powstal w oparciu o tajlandzki thriller „13 game syawng” z 2006 roku 13 grzechow" i szczerze mowiac nie wiem ktory bardziej mi sie podobal.Mysle ze oby dwa filmy sa warte obejrzenia,bo maja naprawde niezly klimat... Mowiac o filmie z 2014 roku ma on klimat i napiecie przyzwoitej opowiesci grozy(tak jak powinien wygladac dobry thriller) i bohatera tak przecietnego i nieporadnego, ze jego determinacja przy wykonaniu zadan wypada… wiarygodnie. Zakonczenie jest ciekawe i intrygujace, choc jego charakter mozna bylo przewidziec,jednym slowem warto!

ocenił(a) film na 2
vixaven

Zastanawiam się czy piszesz o filmie który obejrzałem. Ja widziałem obraz nędzy i rozpaczy, film nudny ale co najgorsze tak głupi że ustawa nie przewiduje. Klimat.... po tym filmie czułem tylko klimat zażenowania,

ocenił(a) film na 8
gacek776

To chyba nie za bardzo zatrybiles ten film dajac mu 2/10.Kazdy ma inny gust,co jest zrozumiale ale zeby dac temu filmowi tak niska ocene ?,bez komentarza... Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
vixaven

Domyślam się że "Jak daleko jest w stanie posunac sie czlowiek aby zdobyc pieniadze?" to głęboki sens tego "dzieła". Wystarczy włączyć wiadomości żeby wiedzieć jak daleko, ten film nic do tematu nie wnosi, taki scenariusz może napisać na kolanie 10 latek.
Tajemniczy ktoś kto zna wszystkich ludzi na świecie i wszystkie ich problemy dzwoni do jakiejś życiowej pierdoły i rozkazuje mu zjeść muchę a życiowa pierdoła oczywiście to robi. Cały ten film jest zwyczajnie niedorzeczny a z zatrybieniem to chyba nie miałby problemu nawet uczeń szkoły specjalnej. Dałem 2 bo byłem zwyczajnie zażenowany tym co zobaczyłem. Kupy d...y się nic w tym filmie nie trzyma i tyle w temacie.

ocenił(a) film na 6
vixaven

dla mnie również dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones