PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 488
ocen
6,8 10 1 269488
6,2 18
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

powtarzające sie problemy z których nie ma wyjścia. Problemy ktore wydawałoby sie rozwiązaliśmy wracają ze zdwojoną siłą. Przeszłosc jest nie do zniesienia, miesza sie z terazniejszościa. Dlatego przyszości nie ma . Jest tylko to co nas dręczy i dręczyć będzie. Ta godzina cierpienia bedzie sie wlec w nieskonczonośc. To co wymeldowywujemy sie czy cierpimy dalej???

ocenił(a) film na 10
wlochacz

To mówisz z własnej autopsji czy jak ? ;-)

Skril3x

Tak

wlochacz

Więc może powinieneś zacząć oglądać komedie. Tego typu filmy raczej nie poprawią Ci samopoczucia.

wlochacz

Wiem dokładnie, o czym gadasz. "Wszechświatowi nigdy nie brakuje nocy", ja tam przygotowana jestem na długie zmagania i jakoś kulam dalej;) A film rewelacyjny, wciągający, mroczny...

ocenił(a) film na 8
m_wrobel_bb

Co masz na myśli?

The_Sider

A z czym "co mam na myśli"? filmem czy wszechświatem??

ocenił(a) film na 8
m_wrobel_bb

Wszechświatem:D

The_Sider

To nie moje słowa, tylko Neila Gaimana, pana, który lubi pisać o sprawach i wydarzeniach z gatunku tych Dziwnych...W dowolnym tłumaczeniu ( znaczy moim;)) oznaczają, że Wszechświat jest miejscem niebezpiecznym i podstępnym, gdzie każdy z nas, nawet jeśli będzie bardzo, bardzo ostrożny, prędzej czy później spotka swój koszmar...tak jak Mike Enslin w pokoju 1408.....

wlochacz

Byłeś w pokoju 1408 ?!

Radiw84

Nie. Tylko w swoim

wlochacz

Przerażająca historia :P

Radiw84

A co mi tam. Smiej sie

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Jak spotkasz kiedyś na swojej drodze problemy natury nerwicowo-depresyjnej, to przyjdź tu jeszcze raz i wtedy coś napisz.

adam_1909

Wspaniała historia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Radiw84

Marna riposta bucu

ocenił(a) film na 9
Radiw84

ale ty jesteś upośledzony, pochodzisz z rodziny kazirodczej ?

ocenił(a) film na 9
damian2305

wlochacz zajebiscie rozkminił ten mistrzowski film a ty pieprzysz głupoty...ale jak ma sie iloraz inteleginecji na poziomie swoich tatusiów to sory czego wymagać :)

damian2305

A cóż on takiego rozkminił? Po prostu powtórzył to co zobaczył. Co tu jest do rozkminiania? Widać że w zyciu nie przeczytałeś Dostojewskiego czy Schulza, a wypowiadasz się na tematy o których nie masz pojęcia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
damian2305

coz za poziom

wlochacz

Film o depresji a nie samobójstwie. Samobójstwo to krótki jednorazowy epizod a tutaj mamy wyjście z pokoju i znów powrót- gdy wszystko się wali na głowę. Dobrze przypomina depresję, która może nawracać. Poza tym w wersji kinowej główny bohater nie przejawia tendencji samobójczych- ucieka od sznura, który wyskakuje mu koło głowy. Zabawne wręcz jest to z jakim spokojem przyjmuje obraz siebie wieszającego się. Taka chłodna obojętność. Nie mamy już tego przerażenia z początku filmu. Jest jak stary wyjadacz, zna się na tym, już to przeżył, nie robi to na nim wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones