PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 574
oceny
7,6 10 1 146574
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

6/10

ocenił(a) film na 6

taki se nic ciekawego

ocenił(a) film na 9
laska1492

Nie trać czasu na takie filmy . Pozostań przy Hitmanie...

ocenił(a) film na 10
croup

GROMKIE BRAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
magdisaiyasin

Badum Tsss... :D - Niestety nie kazdy film jest dla kazdego... Jak sie lubi bajki, to jak mozna uznac 21 Grams za dobry film?!

ocenił(a) film na 10
laska1492

DOKŁADNIE !!!!!!!!!!! POLECAM BOLLYWOOD TAM SIĘ ODNAJDZIESZ !!!!!!

ocenił(a) film na 6
magdisaiyasin

no a tobie polecam mode na sukces tam sie ty odnajdziesz !

ocenił(a) film na 6
laska1492

"21 gramów" ma świetny klimat. Budują go świetne dialogi i genialna gra aktorska. Aktorzy grający główne role spisali się fenomenalnie. Są to ich życiowe role, ale pomimo tego film mnie nie zachwycił a czasami wręcz usypiał.

laska1492

dokladnie, film nieciekawy, banalny, sceny przeciągane. Żaden w bohaterów nie został przedstawiony w całości. Film o wszystkim i o niczym. 4/10, chociaz to ocena na wyrost :)

ocenił(a) film na 9
aalek3

Akurat nie wiem gdzie sceny byly przeciagane, bo byly krotkie. Moze momentami np scena z Jack'iem byla krotsza od np innej z Paul'em, ale najwiecej zamieszania jesli juz to wprowadzila ta cala pokrecona chronologia. Dlaczego piszesz, ze film nie byl ciekawy? Zadna z postaci nawet nie wywarla na tobie wrazenia? Z tego co widze, to nawet ci, ktorzy oceniaja srednio film, to przynajmniej doceniaja gre Benicio... Co jak co ale on zasluguje na szacun, bo nie ma rownego mu, ktory by sie tak swietnie wcielal w przyznawane mu role... Nie mozesz powiedziec, ze chociazby jego gry aktorskiej nie doceniasz. A jesli tak jest to moze zamiast ogladac filmy rob cos innego? Zwykle ludzie naprawde dobrym produkcjom zanizaja ranking, nie zastanowiwszy sie na jaka ocene zasluzyl naprawde film, a pozniej placz i zgrzytanie zebow, jak dany aktor/film jest na zbyt niskiej pozycji, co czyni go prawie "niewidzialnym" dla innych...

ocenił(a) film na 7
laska1492

Film dobry, ale nic więcej... a skzoda bo po średniej oczekiwałem ciekawego dramatu... gra aktorska świetna to fakt, film jednak był nieco nudzący.. przy Amores Perros wypada blado.

ocenił(a) film na 9
kamil607

W porównaniu do Amores Perros jest dużo lepszy, dużo bardziej dojrzały. W tym pierwszym jest generalnie ten sam pomysł, ale to głównie jednak sama akcja. 21 gramów jest znacznie bardziej subtelne, z przesłaniem, a przy tym wbija w fotel. Dla mnie jeden z najcudowniejszych filmów wszech czasów. Arcydzieło w formie, treści i grze aktorskiej.

ocenił(a) film na 7
Kalenus

Dla mnie Amores Perros było lepsze. Na 21 gramów byłem momentami znudzony, na Amores Perros ani chwili..

ocenił(a) film na 9
kamil607

No cóż, o gustach się nie dyskutuje. W każdym razie pod względem artystycznym nie dam się przekonać, że Amores Perros jest lepsze od 21 gramów, gdyż zwyczajnie nie jest. I tutaj, w przypadku dwóch w pewnym sensie podobnych filmów, takie porównanie można uczynić.

ocenił(a) film na 7
Kalenus

Mnie natomiast nie przekonasz co do tego, że ten film jest lepszy pd AP, bo dla mnie pod każdym względem jest gorszy

ocenił(a) film na 10
Kalenus

Kalenus, zgadzam się w 185%! Dla mnie to także jeden z TOP TEN. To jeden z nielicznych filmów do których mogę wracać bez końca i za każdym razem tak samo intensywnie mnie wzrusza. A Amores Perros? Mnie rozczarował i trochę znudził.

ocenił(a) film na 9
madziak75

Widzę, że w ogóle mamy stosunkowo podobny gust filmowy - Sprawa Kramerów, Róża, Dom Zły, Poradnik;)

użytkownik usunięty
laska1492

"taki se nic ciekawego" a dałeś 6/10? (niezły)

ocenił(a) film na 6

nie przywyklem do dawania ocen 1,2,3 tylko po to zeby ocene zepsuć film byl sredni wiec ocena 6/10 jest odpowiednia .

użytkownik usunięty
laska1492

nie chodzi o to że zepsujesz ocenę filmu, tylko jak film jest taki sobie wg. Ciebie to dajesz mu 3-4, bo w przeciwnym wypadku jak mu dajesz 6 to Twoja wypowiedź ta pierwsza nie ma żadnego sensu, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7

Każdy inaczej ocenia filmy, jedni dadzą 7 i powiedza bardzo dobry film, drudzy dajac 7 powiedzą moze być, tak już jest

ocenił(a) film na 6

skoro ty masz takie kryterium to rozumem , 3-4 to sie daje filmu ktory byl slaby a nie taki sobie moze jak by kazdy tak ocenial film te oceny byly by zupelnie inne .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones