PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 574
oceny
7,6 10 1 146574
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

9/10

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że film ten jest poplątany. Reżyser wszystko podał na tacy, nie trzeba być wyjątkowo inteligentnym aby załapać każdy wątek. Ba! Byle idiota da radę. Dla mnie produkcje, przy których muszę włączać zapasowe szare komórki - to np. te od Lyncha. Tak po za tym. Bardzo udany film, porusza na kilku płaszczyznach. Nie da się nudzić podczas seansu. Pochłonąłem go jednym tchem.

ocenił(a) film na 9
Troublesome

To po prostu nie jest film dla dzieci. Inteligentnych , czy nie. Żeby go zrozumieć nie trzeba być bardzo inteligentnym, trzeba być wystarczająco dojrzałym. Świetnie przemyślany, świetnie zrealizowany, świetnie zagrany. Takie filmy to skarb.

ocenił(a) film na 8
Thompston

Inteligencja jest potrzebna do większości filmów.. ten film akurat zrozumieją ludzie uważni..
Świetne kino.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Ja twierdzę, że przekombinowany, po prostu. Reżyser podał wszystko na tacy - też tak myślę i właśnie dlatego nie wiem po co było to kombinowanie. Mimo wszystko bardzo przewidywalny (jakoś intuicyjnie zgadywałam co będzie się dalej działo). Nie da się nudzić - też się zgodzę... tylko po prostu bardziej by mi się podobało bez zbędnych zabiegów. Czym mniej tym więcej. Ta fragmentaryczność nie była potrzebna. Tak samo by mnie wzruszył i wstrząsnął, gdyby był chronologiczny. Emocje wywołał i dlatego 7, ale mogło być zdecydowanie wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones