PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 575
ocen
7,6 10 1 146575
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

Ciekawa konstrukcja filmu..

użytkownik usunięty

Ale pomimo tego że grają tam moi lubiani aktorzy to na tym się kończą zalety tego filmu.
Wątpię że ten film oglądało 61.000..

Ja też wątpię.
Na pewno więcej.

użytkownik usunięty
Cameron_2

jak się jest adminem to można sobie samemu ustalać średnią..
I dziwne że niektórzy oceniają filmy po ocenie Filmwebu ,zamiast wyrazić osobiście.

Nie wiem, czy ktoś tak ocenia - jeśli to prawda, to strasznie dziwne ;-s
Jeśli admini ustalają średnie filmów to... też dziwnie, bo nie wiem, po co ;-s

użytkownik usunięty
Cameron_2

Filmy powyżej średniej 7,5. Ranking 100 najlepszych zaczyna się od 7,9...
Nie powiem.. to są klasyki i zasługują na uznanie, ale wątpię że mają tyle wyświetleń.
To osobiste perełki ,których broni administrator.

Ja oceniam wszystkie filmy według własnego uznania. I chyba bardziej interesuje mnie to, ile i jakich filmów obejrzę niż to, jak wysoko są w jakimś rankingu. Choć zawsze taki ranking o czymś mówi. Ale wystarczy spojrzeć na miejsca niektórych marnych lub po prostu początkujących aktorek, które przez jakąś popularność w młodzieżowym serialu z łatwością wyprzedzają legendy kina.
Zachowuję do tego dystans. Nie raz rozczarowałem się filmem, który był wysoko w rankingu, nie raz oceniłem wysoko film ze średnią sześć przecinek coś.
Fajne zdjęcie profilowe.

ocenił(a) film na 9
Cameron_2

To tak jak i ja. Mam dosłownie gdzieś jakiekolwiek sondaże, rankingi i opinie innych. Takie filmy jak ''21 gramów'' chociażby , i powiedzmy kilka (a może i więcej) równie doskonałych, powinno się mieć w swojej przydomowej kolekcji.
21 gramów dla mnie jest Arcydziełem odkąd oglądnąłem go pierwszy raz , a było to już kilka lat temu przynajmniej. Dla mnie to jedno z tych ''dzieł'' do ,których sięga się częściej niż dwa razy :)
pozdrawiam

użytkownik usunięty

przestań chrzanić z tymi adminami, twoje opinie nas nie interesują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones