PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97088}

21 gramów

21 Grams
7,6 146 574
oceny
7,6 10 1 146574
6,8 28
ocen krytyków
21 gramów
powrót do forum filmu 21 gramów

To jest kino! To są tematy!

użytkownik usunięty

Dla takich obrazów warto poświęcać czas i ostatnie pieniądze!!!

ocenił(a) film na 8

zgadzam się
ale po co zakładasz nowy temat?
tą wypowiedzią nic nowego nie wnosisz...
polecam Ci 'Amores Perros'

użytkownik usunięty
k_rach

Właśnie-dlaczego zakładam temat?Ponieważ nie będąc zalogowanym na FB często wchodziłem tu,żeby zobaczyć opinię ludzi na temat filmów,które chciałem kupić lub obejrzeć.I co się okazało?Że ludzie wpisując w tematach swoje opinie niejednokrotnie piszą kompletne bzdury,które mają się nijak do rzeczywistej wartości filmów.Postanowiłem więc przestać być biernym opiniobiorcą,a zacząć aktywnie uczestniczyć w ocenach obrazów.Nie znaczy to ,że się kreuje na nieomylnego znawcę tematu-jednak niekiedy mam wrażenie,że takich jest tu niewielu-więc i ja mogę wrzucić swoje trzy grosiki.I jeżeli ktoś się ze mną zgadza lub nie-wymieniamy poglądy.Co do tego konkretnego tematu,to chyba sie zgodzisz,że nie ma co więcej pisać o filmie niż to co jest już napisane.Ten wpis to dla tych co go jeszcze nie widzieli.Co do "Amores Perros" to go już widziałem kilka lat temu.Dobry.Lubię kino latynoamerykańskie.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones