PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114096}

36

36 Quai des Orfèvres
7,3 9 948
ocen
7,3 10 1 9948
6,4 5
ocen krytyków
36
powrót do forum filmu 36

Słaby i tyle.

użytkownik usunięty

Niektóre sceny są za długie. Wszystko idzie jak krew z nosa. Próba zaskoczenia widza jest nienaturalna i robiona na siłę. Bardziej dramat niż kryminał.

ocenił(a) film na 2

Całkowicie zgadzam się. Skąd takie wysokie notowanie tego filmu? Kompletna bzdura.

użytkownik usunięty
orlosep

Kompletnie się nie zgadzam. Owszem, film bez typowych hollywodzkich fajerwerków, ale ja to zaliczam na plus. Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8

Film jest świetny, natomiast rozumiem niezadowolenie widza przyzwyczajonego do szybkich sensacyjnych akcji kasowych amerykańskich filmów. To natomiast jest kino europejskie a w szczególności francuskie i wymaga trochę bardziej refleksyjnego podejścia. Tak mnie teraz wzięło na te rozważania, bo właśnie go obejrzałem. Pozdrowienia

chemas

wiesz , nie jestem przyzwyczajony i mnie nie zadowala jak w filmie non stopa się napierniczają ale tu typowo za bardzo się ciągło, możecie walić smuty że jeszcze do tego dorosnę i się wywyższać ale mnie to wali ogólnie :P , film ładnie pokazał system korupcyjny itp. ale no za dużo dłużyzn dosłownie według mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones