PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563188}

Tunel do piekła

Absentia
5,1 4 149
ocen
5,1 10 1 4149
Tunel do piekła
powrót do forum filmu Tunel do piekła

Witam,
Oglądałem ostatnio pierwsze 30 minut tego filmu, a potem podszedłem do kompa i wsiąkłem.
Czasami tylko rzucałem okiem na telewizor, ale słyszałem co się dzieje mniej więcej.
Nie chce mi się oglądać od nowa, a ciekawi mnie co się działo pod koniec.
Wiem, że ten narzeczony się znalazł, ale co było dalej? O co chodziło z tunelem i kto był w co
zamieszany? Mógłby mi ktoś po to ktoś trochę rozjaśnić?

ocenił(a) film na 4
Sensei85

W dużym skrócie - narzeczony ponownie znika, z domu, czego jedynym świadkiem jest ta młodsza siostra. Policjanci sceptycznie podchodzą do jej zeznań. Ona natomiast dzieli się z siostrą swoimi spostrzeżeniami, że w ich okolicy, w przeciągu kilkudziesięciu lat, miało miejsce dużo zagadkowych zniknięć, związanych właśnie z owym tunelem. Zostają znaleziony porozrywane zwłoki Waltera(chyba) przed wejściem do tunelu. Później znika starsza siostra, a na końcu ta młodsza. Grubas rozkleja ogłoszenia o zaginionych siostrach(podobnie jak na początku ta w ciąży). Ostatnia scena, to młodsza siostra patrzy się z mroku tunelu na grubasa, a na jej ramieniu poruszyły się odnuża, jak gdyby sporego pająka.
I napisy końcowe......... ;)

grubas92

Dzięki:)

ocenił(a) film na 4
grubas92

A ta mlodsza siostra w tunelu dodaje jeszcze chyba wezcoe mnie a oddajcie siostre i ten tunel wyrzuca dziecko a bierze ta mlodasza siostre? To takie pytanie stwerdzenie bo nie wiem czy z innego filmu mi sie to nie wzielo.

ocenił(a) film na 6
nina2001

pająk s k u r w i e l :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones